Comments

  • Shop & Web Shop
    Kad dobim tako humorističan odgovor od admina, sve mi je jasnoMihael2305

    S kim se ti boriš majstore? Doslovno nema drugog dresa iz prošlih sezona, osim tog, tako da je za očekivati da ćeš dobiti taj dres. Jer samo tog dresa i ima u ponudi
  • Shop & Web Shop
    mogu 85-90% očekivat žuti dres?Mihael2305

    A nema nijednog drugog iz bivših kolekcija u ponudi.
  • Shop & Web Shop
    Jebote čak i Jason Statham nosi naš dres
  • Dion Drena Beljo #9
    Bas se ruga sad vec. A fizicki djeluje dominantno, sve vece i vece.Crni86

    Da, doslovno ko kad sam ja u osmom osnovne dolazio na igralište zajebavat se s ovima iz petog, ta razina dominacije
  • Dion Drena Beljo #9
    Ali treba napomenuti da osim golova, napokon je našao mjesto i u kreaciji u napadu, izvuče se na 16m i ostavlja savrsene povratne lopte. Osim toga, par vizoonarskih paseva ala onaj petom jučer za Bennacera, kompletan igrač. Smiješno je gledati kad si gurne loptu u for i samo nasilno prođe pored obrambenog kao jučer, kad ga hvataju za ramena i dres

    A uz to, njegova kretnja za gol jučer je apsolutno savršenstvo, povlačio se iza obrambenog cijelu akciju i u savršenom trenutku fintirao kretnju i potpuno se oslobodio. Baš klasa i po, nemam riječi za njega koliko me zadivljuje svakom utakmicom.
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    nakon istre nisu prestali vjerovatiMasto

    A dobro jebote, nije da smo 50 bodova kaskali nakon Istre u čak 13. kolu :lol: :lol:
  • Josip Mišić #27 - KAPETAN
    pa je Zelenika obranioMali Zeus

    Obranio je mladi Silić, koji je tako sjajan golman da je brže bolje požurio nakon Rijeke braniti i na Maksimiru da se duplo dokaže biratelju Dalčiću za predstojeće svjetsko natjecanje u nogometnoj igri

    #izbornik
  • Bruno Goda #3
    AfhkA4v.jpeg

    Dobra je i poruka uz bubanj
  • Trener - Mario Kovačević
    "Ne'š ti sa dinamom osvojiti ligu"Zagi

    Da bome, četiri su ju trenera izgubila prosle godine lol
  • 1.HNL 2025./2026.
    Ovaj manijak goda bubnja bolje od pola navijackih skupina u hrvatskoj
  • Josip Mišić #27 - KAPETAN
    Brat Mišić danas izginuo na terenu, točno se vidjelo koliko je u sebi mislio "jebem vam mater ako mi sjebete ovaj bolesni gol na ovaj dan"
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo


    Brate reci cijenu ili te permabaniram uopce se ne zajebavam
  • dZG - Marketing & Društvene Mreže
    Da se pohvali ekipu, ovaj sveti vikend je odrađen apsolutno savršeno, sve je pogođeno. Koliko mi je samo snimki izlazilo od ZET orkestra, sa Španskog, iz tramvaja, stvarno prekrasna atmosfera, poduhvat vrijedan svake pohvale, a i Gradjanski kolekcija je bomba bomba. Prekrasna uvertira za ovu veliku utakmicu, a siguran sam i da su sve aktivnosti koje su se radile digle purgere na utakmicu. Svaka čast.

    Samo da mi se još objasni zasto nije bilo na webshopu majica, a u shopu je bilo
  • 1.HNL - 32.kolo - Dinamo Zagreb - Varaždin - 26.04.2026. - 18.45h, Stadion Maksimir, Zagreb
    sta su se izjebali danas na komentarima za nas rodjendan:Boycie

    Od koga očekivati provođenje komunističke propagande da je Dinamo osnovan 1945. nego od najvjernije crvene armije :heart: :hearts:
  • 1.HNL - 32.kolo - Dinamo Zagreb - Varaždin - 26.04.2026. - 18.45h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Zamisli koji osjećaj danas mora biti dinamovcima u ekipi, od malih nogu gledaš taj klub, Dinamo ti je prva riječ na usnama, sanjaš taj dres i danas, na 115. rođendan tog kluba, pred prepunim Maksimirom imaš priliku postati prvak. Ja se kao navijač tresem cijeli tjedan od uzbuđenja, mogu misliti kako je njima.