Comments

  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    Ak se dobro sjećam, jedino su Zagreb, Karlovac i Sisak uspjeli biti pod hrvatskim teritorijem kad su Turci osvajali.Majki2111

    Ovo kao argument je dosta grozan jer podrazumijeva da ostali krajevi eto nisu bili dovoljni hrvatski pa su zato pali.
  • HNL - 19. kolo - Dinamo Zagreb - Istra 1961 - 25.01.2025. - 17.30h, Stadion Maksimir, Zagreb
    među novinarima budu prisiljeni napisati nešto u stilu "Ako Dinamo ovako nastavi, teško da se i jedan klub u HNL-u može nečemu nadati protiv Plavih u ostatku prvenstva".Bosskovitz

    Molim te Bože, samo ovo ne :cry:
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    Ako odbije zahtjev, prigovarat će mu da je gradu uskratio lijepe novce.Captain America

    Tri rasprodana hipodroma, zamisli te pare za grad...

    Već mi se 30 ljudi koji nisu iz Zagreba javilo da si rezerviraju krevet kod mene ako bude koncert hahah, a mogu si misliti kako je u ostatku Hrvatske...
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu


    Nisam toliko upućen u rad gradske uprave, ali ne vidim na kojim osnovama bi mu se zabranilo točno. Mislim, još pred izbore je taman poslao zahtjev, malo da zakuha hehehehe
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    4t7MsSw.jpeg

    Samo jednu želju imam....
  • Dinamo Zagreb 2024./2025. - o svemu pomalo
    SNu su poceli trkeljat da Brune stvarno nece dugo bit.emilperska

    A upala pubične kosti, koliko sam skužio iz čitanja kojekakvih laičkih medicinskih izvora, je kronična, pogotovo ako se krivo liječi. Ako se sjećaš, spomenulo se na jednoj pressici da je Bruno išao na svoju ruku to liječiti, što je prolongiralo oporavak.

    S obzirom na prirodu ozljede, ne zna nitko kad će biti potpuno spreman jer eto - jedan dan je super, drugi dan je opet ozlijeđen...
  • 1.HNL 2024./2025.


    Čekaj da saznaju da će mu morati dati novce za ugovor...
  • 1.HNL 2024./2025.


    Ha jebote, toliko se diče tim dišpetom, pa se ljute na igrača jer ima dišpet ehhhh.

    Duje Čop je takva ikonetina, nevezano uz ove eskapade s tovarima, volio bih ga vidjeti u Rijeci.
  • 1.HNL 2024./2025.
    Hahaha hvala na odgovoru, ne sjećam se toga, valjda zato što je postalo normalno za njih dolje, ide u staž jel.
  • 1.HNL 2024./2025.


    Hahah, nisam nisam, kao ne znam koliko mu predbacuju ovo igranje za nas i Loksu, ali nisam dobio neki dojam da ga mrze...
  • 1.HNL 2024./2025.
    Čudno mi je da ga tovari ne pokušavaju dovući sve ove godine, jel imaju oni neki beef s njim?
  • Prijedlozi - Kritike - Pohvale
    Sada su mi dodatno jasnije neke stvari.Blueshadow86

    Sta ti je jasnije? Reci slobodno, ne trebaš ovako uvijeno odgovarati.

    I baniran je pet puta u 2 godine, eto.
  • Maxime Bernauer #6


    Torrente nije dobar za igru gdje stojimo visoko, ne zna igrati nogom i kad ima loptu u nogama, najmanji pritisak i ta lopta je nabijena u aut ili naprijed.

    KTC je dobar kao korektor, ali u kombinaciji sa Torrenteom je to ekstremno loše u HNLu, igra nogom također upitna.

    Mmaee bi na papiru, gledajući njegove dobre strane, bio savršen kompanjon Galešiću - ima finu igru nogom, izlazi na napadača, dobar je u duelima, ali ponekad ima krivu procjenu izlaska i jbg. Plus, dešnjak je.

    Bernauer ima fantastičnu loptu i može stajati visoko, koristio bih ga osobno u HNLu puno više jer nam se veznjaci mršavo spuštaju po loptu, pa nam treba netko tko nema straha od igranja s loptom i povlačenja lopte naprijed 10-20 metara. Ako se moze iskonstruirati sustav gdje se sakrije njegovo često loše pozicioniranje, Bernauer bi mogao biti jako koristan.

    Savršen bi bio Perković, ali jel taj Perković onaj igrač kojeg mi idealiziramo? Potpuno je van natjecateljske forme, a brat bratu nije na svojoj poziciji od dolaska odigrao više od pet utakmica, no tih pet su bile izvrsne (s iznimkom lokse u kombi sa živkovićem), a ono što je u Istri igrao je bilo izvrsno. Ima 21 godinu, da se ne zaboravi. Jel imamo luksuz da ga potencijalno istrpimo? U ovim uvjetima, sumnjam.
  • Prijedlozi - Kritike - Pohvale
    Baniran je 4 puta u dvije godine koliko se vodi evidencija na forumu, tako da pretjeruješ po pitanju kredita. A i čovjek je ovdje 6 godina, banira ga se kao svakog drugog korisnika.

    Trajni ban ide po procjeni moderature, a koristi ga se kao zadnje sredstvo - ako netko ima par tjedana staža na forumu, a popije više banova, to je trajni. Ako netko vrijeđa opetovano na ekstreman način ala Gaiji, to je trajni ban. Ako su klonovi trajno baniranog korisnika, to je trajni ban (s iznimkom Dalibana, kojem se dopustilo 4 klona).

    Ne vidim baš osnove za trajno baniranje @Mr Anderson, ako uvrijedi ili ode u offtopic - dobije ban i smiri se. Možeš slobodno proći temu za baniranje pa vidjeti koliko ljudi češće dobije banove od Andersona, pa ih se nije permabaniralo i to za puno, puno teže uvrijede od "makni tog pijanog klosara sa profilne pa te ljudi budu ozbiljnije shvacali"...
  • Dario Špikić #77
    Ja ovog čovjeka obožavam i to nisam ironičan. Ne toliko njegove igračke kvalitete, ali ima nešto ikonski u sebi, pamtit ću ga do kraja života i razveselit se svaki put kad ga netko spomene.

    Daje sve od sebe, trči, gine u obrani, trudi se u napadu ali čovjeka jednostavno ne ide, što zbog nesretnih okolnosti, što zbog njega samog.

    Ne mogu se stvarno ljutiti na njega zbog njegovih grešaka, ali jednom kad ode (ako ode), falit će mi u Dinamu iskreno.