Transferi - rasprave A dragi Bože, zazivamo Ivanušeca cijeli rok, sad nam više ne treba. Dajte se uozbiljite ljudi, nema samo 13 utakmica do kraja, ima 14 HNLa, plus utakmice kupa.
Da Pjaca kihne s ložom tri tjedna samo, jel bi radije išli s Hoxhom ili Ivanusecom?
Sad nam ni Ivanušec više ne treba jer ga se previše plaća za 13 utakmica. A da smo prošli tjedan odbili tu posudbu jer nas previše košta, baš me zanimaju komentari za upravu i Marića i njegovo "ciganjenje".
Ivanušec je klasa kakvu trebamo u klubu uvijek tražiti, a pogotovo kad smo minus 7 bodova i kad nam visi 30 milijuna eura od LP, a ne da gledamo hoće nas koštati 300 000 eura.
U svakom kurcu nađete nešto negativno, nevjerojatno, potpuna opsesija kenjanjem po svakoj jebenoj odluci i transferu kluba, baš kao da se trudite naći neki ugao za koji se možete zakačiti da se opet širi negativa.