Comments

  • Filmovi - Serije - Knjige | Dojmovi & Preporuke


    A da, to je više neki osobni preferans jbg, sjeo mi je taj film nevjerojatno, tri puta ga išao gledati u kino.

    Pulp Fiction mi je iza Hateful Eighta i Reservoir Dogsa, remek djelo je, al ova dva su čudesna.
  • Filmovi - Serije - Knjige | Dojmovi & Preporuke
    Kad vidim po naslovu i sinopsisu filma da se većina radnje odvija na jednom mjestu, preskačem. Ne znam zašto :lol:Tongo Doumbia

    Pogledaj si Locke, cijeli film je Tom Hardy u autu, vozi i priča na mob. Jedan od najboljih njegovih filmova.

    Buried je isto fantastičan, lik se probudi zakopan u lijesu i treba se iskopat.

    Hateful Eight je isto na jednom mjestu, a meni osobno najbolji Tarantino iako znam da sam u debeloj manjini.

    Ova prva dva su relativno kratka a nevjerojatno napeta, ne bi čovjek rekao.
  • Filmovi - Serije - Knjige | Dojmovi & Preporuke
    Thin Blue Line je remek djelo, pogotovo u kontekstu povijesti dokumentaraca. Paradise Lost trilogija može ići u sličnu kategoriju, al to ste zicer gledali
  • 1.HNL - 23. kolo - Rijeka vs. Dinamo Zagreb - 22.02.2025. - 17.45h, Stadion Rujevica, Rijeka


    Kolega @SAS1987 ne može biti rasist, iz Slovenije je, tako da nažalost ne možemo ništa po tom pitanju napraviti

    ovo je crni humorEl Madrigal

    Mogli bi i tebe za rasizam kazniti?
  • Ulaznice - aktualno


    Složit ću se s tobom za prvi dio, volim jako kad bude pun jug, baš je poseban nogometni dekor sa zastavama, odvratnim njihovim pjevanjem, pirotehnikom i ostalim.

    Ko nam kriv pa izgubimo zadnjih xy na Maksimiru ko luzeri pa nas te baklje izjebu dodatno. Da vodimo 3:0 prije njihove bakljade, sjeli bi, pušili cigare i gledali kako sve gori pa nek se jebu i stižu rezu
  • Transferi - rasprave
    Mierez bi nam legao kao budali šamar.antecacic

    Po čemu? 5 golova u sezoni u arapskoj ligi? :snicker:
  • dZG - Članstvo & Godišnje ulaznice
    18. Splitsko-dalmatinska 304deda

    Poseban pozdrav ide za ova 304 apsolutna kralja koja žive u utrobi te komunističke zvijeri :cool:
  • 1.HNL - 23. kolo - Rijeka vs. Dinamo Zagreb - 22.02.2025. - 17.45h, Stadion Rujevica, Rijeka
    E Majki, započni još jednom raspravu o forumima rivala na temi utakmice, dobit ćeš ban. Ne da mi se po četvrti put raspravljat s tobom, jednostavno prestani.

    Ovo napisano brišem, na zadnjim sam živcima s tobom i tuđim forumima.
  • Bruno Petković #9 - KAPETAN!
    Sammiru MalmoTongo Doumbia

    Uh da, gorio je Malmo, ali meni osobno Villareal, tu utakmicu je bio u top 10 igrača svijeta, barem tih 90 minuta.

    Fali Bruno više nego ikadNavijač Dinama

    Fali Bruno, ali pogotovo fali ovakav Bruno, koji je bio okomitiji i prodoran. Sad su ga prebacili na tog nekog livajastog pivota, tu je također jako dobar, ali koliko je dobar bio u toj prošloj fazi...
  • Ulaznice - aktualno
    posprdni termin zadrugariOBIGB

    Ovo bi trebalo izbaciti iz vokabulara navijača Dinama jer naš upravljački i demokratski model stavlja usporedno sa onom nakaznom tvorevinom s juga i mislim da je uvreda za svakog navijača Dinama
  • Transferi - rasprave
    Olmo je bio puno nebitniji igrač kad je dolazio od Varele, usporedba je fkt smiješna.

    To što je Olmo postao nije to što je bio kad je došao. Nitko za Olma nije ni čuo kad je dolazio, većina navijača ga je zaboravila dok nije krenuo halati u juniorima pa je bilo "e da da onaj mali, oce bit sta od njega?"

    Ne kažem da će Varela biti i 10% igrača koji je Olmo, ali dolazi u puno snažnijem dojmu i "hajpu" nego Olmo
  • Trener - Fabio Cannavaro
    Koliko mu bolje stoji obrijana glava....
  • Transferi - rasprave
    video predstavljanja gdje Belcar čita članak o propalom transferu.Izet Hajrović

    Kako bi ovo bilo dobro ahahahah
  • Leon Belcar #23
    Jako me razveselio ovaj transfer.

    Taktički zreo igrač, dolazi u najboljim godinama, nasušno nam treba s obzirom na stanje u momčadi, korektni novci i jako bitno - koliko mi kažu, dinamovac svakim svojim atomom.

    Ako je nama bilo teško večeras, zamislite kako je njemu bilo dok mu dres koji je sanjao nositi postaje sve udaljeniji.

    Sretno Leone, nadam se da ćeš ući u panteon velikih veznjaka naše svetinje!