Transferi - rasprave Hoxha u onom krljavom Slavenu je bio puno zanimljiviji igrač nego Tavares u ovom Varazdinu. Da lik igra svaku tekmu kao sto igra protiv tovara, bio bih za, ali je toliko nekonzistentan da je to komično.
A mi jbg, nemamo vremena za igrače koji dokazano odigraju na 2 dobre, 8 loših utakmica. Barem ne bi trebali imati vremena jel.