A jel znas hoce li se provjeravati osobne uz kartu? Pitam jer mi je kolega forumas ustupio kartu pa imam kartu na njegovo ime. Jos jednom hvala puno kolega @Slepicka na karti, Zona je opet po tko zna koji put pokazala da ima jos dobrih ljudi :pray:
evo samo da se zahvalim @Mihael2305 koji je puno pomogao, uspio sam doci do nekih podataka te sam sve isao prijaviti, lovu su mi vratili, ali prijavu sam vec podnio te su im i sa njuskala maknuli oglas.