Comments

  • 1.HNL 2023./2024.
    ooo legendo čestitke i tebi znaš se registrirati na forum
  • Transferi - rasprave
    A ko će gledat i radit na pojačanjima...
  • Transferi - rasprave
    Ma nit je Uremović nit Brekalo neko ime u Dinamovoj povijesti. Pljunuti ih kad budu u zg i ajmo dalje svojim problemima. Danas je nova tekma, svaka tekma nam je finale lige prvaka. Jebeš brekala :cool:
  • Transferi - rasprave
    Mislim da ste sad lagano pretjerali s nekim ko je pregazio ime Dinamo. Po kojim zaslugama on to zaslužuje 59 stranice teme? Nek ide u pm i ko ga jebe, ajmo dalje. Ovo nam mora biti motiv više samo
  • Transferi - rasprave
    Da smo i mi čekali zadnji čas igrao bi nam za dzaba s obzirom da on iz privatnih razloga želi samo u hrvatsku
  • Transferi - rasprave
    Da se vratimo na Dinamove transfere

    ne moraš nam puno govoriti al samo ako možeš i znaš, jel se radi kod nas išta ili je sve stalo?
  • Transferi - rasprave
    Ma ne radi on na ničem više, digo je ruke od svega. Pa on čeka otkaz
  • EURO 2024
    Jel se bilo moguće prijavit kao fan druge reprezentacije, npr kao španjolske? :sweat:
  • EURO 2024
    Nije mi jasno. Berlin stadion 75k mjesta, 10k nama 10k Španjolcima, šta je sa ostatkom? Jel moguće da švabe to kupuju, tj neutralni.?
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    kako izgleda taj solo izlazak, daj mi malo opiši to
  • EURO 2024
    da, evo upravo našao, kurčina...
  • EURO 2024
    Koliko znam do 31.1. postoji šansa da se dobije mail. Držimo fige...
  • Bivši Igrači & Treneri
    Pa to je sa idejom sve :grin:
  • Ostali Sportovi
    Bolji intervju sportski nisam jako dugo pročitao, svaka čast
  • Guzice i Sise
    @Profa.jakirović šta kažeš na ovu mačku, taman