Okej, ma želim samo reć, poanta je da su ipak bili bolji od nas jedno poluvrijeme (što se ne uklapa u te priče s juga). Da je antinogomet bio zajednički nazivnik tih prvih 45 min, svakako haha
Čitam okolo komentare, pljuvanje Šafarića na max oko spuštanja gaća nama a na njih na nož...
To kaj nas je Varaždin nadigral prvo poluvrijeme i fulal par mrtvih to je irelevantno znači.
Stani mu na nogu ili neki kurac, nevjerojatno...koliko god je dobar ne smije se ovo tolerirati, koliko crvenih mora dobiti za apsolutne gluposti da nauči lekciju...