Comments

  • Ulaznice - aktualno
    kad bude 12K sok u zegeu :D
  • Ulaznice - aktualno
    to je dobro s obzirom za tijek inace?
    U odnosu na RI?
  • Bruno Petković #9 - KAPETAN!
    mozemo se samo nadati da ovo nije istina.
    Onaj mazlun Mlakar prodan za 3+ hahaha.
    Mislim da je ovo previse i za nas da bi bila istina :)
  • 1.HNL - 8.kolo - Dinamo Zagreb - Slaven Belupo - 16.09.2023. - 17.00h - Stadion Maksimir, Zagreb
    Neva
    Moha Sutalo Sosa Ljubo
    Misic Ademi
    Vidovic Baturina Spikic
    Petko
  • Ulaznice - aktualno
    u odnosu na Rijeku?
  • Transferi - rasprave

    Liga
    Povijest
    Place
    Budzet
    Vrijednost igraca po tm-u

    Djavlu malo ;)

    Mislim da je suludo usporedjivati rangers i y.boys majstore.
    Laku ti noc kako god :D
  • Transferi - rasprave
    lecjaksu je zenit karijere y.boys i dinamo, mislim da nemam sta dodavati onda za ostale navedene igrace osim moubandjea.
    Hocu. Toliko dobra da nam borna barisic ne bi bio pojacanje na poziciji koju trazimo 9godina, a igra nam je trenutno veznjak. Top
  • Transferi - rasprave
    hahaha. Grijehota je staviti tu 2 u istu recenicu.
    Inace skotski run and gun < hrvatski tika taka grande football.
    Reprezentativni igrac(koliko-toliko) nije nama pojacanje na poziciji koju sada igra Ljubo.
    Cestitam ako su nam tako visoki kriteriji, onda vjerojatno gonjamo Zichenka
  • Transferi - rasprave
    Mi dovodimo Brodica, Kulenovica, Bernauera i Japanca, a ovamo se mislimo da li bi nam Barisic bio pojacanje?!
    Ljudi on ubrzo puni 31.godinu.
    2 sezone bi pojeo, pojeo HNL!
    Sta je danas 31 godina u modernom nogometu? Pa na najvisim razinama igraju do 36, gdje ne bi HNL.
    Boze daj pa se trac oko Barisica obistini, bili bi mirni barem 2 godine...
  • 1.HNL 2023./2024.
    niti oni imaju kulturu kluba, sporta, nogometa istre, niti povijest, niti rezultate, niti bazu navijaca ikada u povijesti, nista.
    Ako bi se oni trebali sramiti(a eto kao bi), sto reci za nas(Klubu milijunske regije, uspjsne povijesti, potencijala za buducnost, gradu tradicije sporta, nogometa, itd?? Sedam puta vise cjenim njihov rekord od 5K i nesti, mada je to sa Dinamom i masa navijaca Dinama, nego nase sramote od 3-4K u okolnostima koje sam vec naveo).
    Nista ne reci, napisati samo TRI TOCKE
  • Statut GNK Dinamo
    slazem se sa dijelom kojim sam upoznat.
    Moze samo pitanje, informativno, buduci da vidim da baratas sa tim puno vise.
    Koje su konkretno najvece razlike u odnosu na "ćakulu"?
    Nisam ironican, stvarno ozbiljno pitam jer me zanima :)
  • 1.HNL 2023./2024.
    Osim Dinama kojem nije nitko blizu
    Cibalia
    Sibenik
  • Statut GNK Dinamo
    Mene samo zanima od ljudi koji to puno vise prate i upoznatiji su na neke nacine sa time.
    Dal je stvarno istina ili cak i blizu istine ovo sto sam citao na gol.hr, da je mumija stvarno izjavio kako sigurno i bez povjerenika ima vecinu, a to moze samo znaciti koaliciju sa mamicevim govnetom?
    Jesmo i tu sjebani totalno?