Comments

  • Bivši Igrači & Treneri
    Skroz konkretan odgovor. Draže mi je da direktno kaže kako nema potrebu/namjeru/želju se vraćati nego da odgovori "nikad se ne zna gdje će me karijera odvesti" i slične gluposti.
    Kramarić je dobar igrač, može igrati u nekom ozbiljnom klubu nakon Hoffenheima, radije neka se umirovi negdje vani nego da, kako kaže, uzima mjesto nekome u Dinamu, a i sam je svjestan da dolazi u godine koje su sve bliže prestanku profesionalne karijere.
  • Dinamo Zagreb 2024./2025. - o svemu pomalo
    Ste ste u pice ubacili harmonikasu?SAS1987

    Harmonikašu trepni ako si otet.
  • Futsal Dinamo 2024/2025
    Jel jos netko čuje kreštavi glas navijanja? Nevjerojatno koliko iritira.recikaj86

    Za tvoju info curica je na svakoj tekmi, navija svaku tekmu, bilo da Boysi organizirano navijaju ili ona sama navija dok cijela dvorana šuti. Kaj bi trebala imati bariton u glasnicama sa svojih toliko godina koliko ima?
    Bolje da navija i nervira u dvorani nego tipka po forumu.
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    Evo na instagramu izašao video sa Stojkovićem, Rogom i Pjacom u kojem pogađaju purgerske riječi pa s obzirom da je bila rasprava neki dan odličan video za ispitati znanje.
    Tko nema sve točno nije Purger :joke: (šalim se etičari, najte se odma srdit).
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    2018. je osvojio srebro na svjetskom s postavom u kojoj su svi osim Rebića i Rakitića niknuli u Dinamu ili Hajduku.
    2022. je osvojio broncu na svjetskom s početnom postavom u kojoj samo Stanišić nije igrao u HNL-u, a golove su mu davala dva (bivša) dinamovca, a asistencije imali jedan trenutni i tada budući, a sada bivšu Hajdukovac.
    2023. je osvojio srebro u Ligi nacija s postavom u kojoj je imao 11 igrača koji su svoju karijeru započeli u hrvatskoj ligi.

    Naravno da su se ti svi igrači razvili tek prelaskom u Tottenham, Chelsea , Inter i nitko ne kaže da bi ti svi igrači bili na nivou na kojem su danas da su ostali cijeli život ovdje, dapače ostali bi prosječni igrači, ali je činjenica da ogroman postotak igrača koji dođe do reprezentacije svoji put započne upravo u tom HNL-u kojeg izbornik stalno gazi.

    Lako za Petkovića, Baturinu ili Sučića koji su tu na korak do repke ili su već unutra, ali kaj je s onim nekim klincem u Lokomotivi koji se trudi da ga se primjeti i vidi, ima san igrati jednoga dana u dresu Hrvatske, a onda shvati da će iz Lokomotive teško tako nešto uspjeti.

    Da Dinamo nije Dinamo i ne ostvaruje rezultate u Europi kakve ostvaruje i da ne razvija igrače poput Gvardiola, Petkovića, Livakovića itd., pitam se tko bi izborniku igrao? Tko bi mu držao obranu i tko bi mu zabijao u najvažnijim trenutcima najvažnijih utakmica kad mu ne bi igrali igrači iz tog glupog HNL-a.
  • Dinamo Zagreb 2024./2025. - o svemu pomalo
    pitaj si novčanik jel i on mrzi pauzu ili mu ipak malo paše odmora od gostovanja i tekmi :rofl:
  • Shit of the day
    Ne znam kaj se uopće zamarate njima. Ekipa je uvjerena da je Varaždin pustio utakmicu Dinamu. Halo?! To mi je u rangu s onima koji misle da su tragovi aviona nekakvi zaprašivači zraka, a da je korona cjepivo služilo za umetanje čipa. Tako i ovi dolje imaju svoje teorije zavjere o sudcima, o drugim klubovima kad igraju s Dinamom itd.
  • Dinamo Zagreb 2024./2025. - o svemu pomalo
    Ne znam tko je Purger, a tko Bosanac, ali znam da bi bio puno sretniji da cijela tribina jučerašnju pjesmu pjeva "Hrvat sam bio i Hrvat ću biti živjela Hrvatska", a ne "Hrvat sam bio i Hrvat ću biti živjela NDH".
  • Shit of the day
    Potvrđeno je to i danas kad su u VIP loži klupski predsjednici Dražen Vitez i Velimir Zajec sjedili jedan pored drugog.badjibadara

    Znam da si za shit stavio ovaj ostatak teksta, ali mi je super i ova rečenica.
    Jakobušić je sjedio i s Barišićem i sa Zajecom, znači li to da Hajduk i Dinamo gaje vrlo dobre odnose.
  • 1.HNL- 9.kolo - NK Varaždin - Dinamo Zagreb - 06.10.2024- 16:00 Stadion Varaždin
    Odigrali smo očajno, a opet odnijeli 3 boda. Pod Jakirom bi ovakve utakmice s istom igrom izgubili.
  • 1.HNL 2024./2025.
    S obzirom kakve su komentare pisali uoči i tokom naše utakmice s Monakom, nadam se da će im Istra uvaljat još bar 3 komada.
  • Ulaznice - aktualno
    Ajmo mi prvo Varaždin rasprodat, daleko je Salzburg.
  • UCL - 2. kolo - Dinamo Zagreb vs. Monaco - 02.10.2024. - 21.00h - Stadion Maksimir, Zagreb
    A gdje bi ti nas milijun i pol smjestio na stadion?Droljo

    Ne vidim baš da je milijun i pol ljudi imalo namjeru na tekmu s obzirom da je bilo nešto više od 12 000 ljudi.

    Da je krov, da su normalne tribine, bilo bi i 30 000. Iako me za tih 18 000 ne dira previše kaj nisu bili.
  • UEFA Europska liga 2024/25
    to je cijena koju plaćaš kad si golman. Svi će spominjati nespretnu reakciju Livija, a to kaj je dvojci igrač pobjego i bez problema ubacio loptu na 5 metara gdje sam nečuvan stoji drugi igrač, to je manji problem.