Comments

  • Shit of the day
    "Tek sada je pravosuđe na pravom testu: Hoće li nekoliko stotina Boysa završiti u zatvoru?"

    Naslov jednog portala danas zbog pjevanja jučer.
    Zemljo otvori se s ovakvim novinarima.
  • 1.HNL - 12.kolo - Gorica - Dinamo Zagreb - 21.10.2023. - 18.10h, Stadion Radnik, Velika Gorica
    Meni je nekak u sjećanju da tam nikad nismo očitavali barkod nego bi zaštitari samo pogledali kartu, a i na ulaznici piše da ne treba printati.

    Biti će tvrda tekma, Gorica je samo 3 boda iza nas naravno s utakmicom više.
    Ne očekujem nikakvu ljepoticu od nogometa ili 5 golova u protivničkoj mreži, sve kaj očekujem je ostavljanje srca na terenu i oranje do kraja tekme, a onda i 3 boda nadajmo se.
    Jesmo mi Dinamo, a oni Gorica, ali x puta smo sami sebi dokazali koliko to ništa ne znači.
  • Grad Zagreb

    Da vidio sam dvoje ljudi ozljeđeno.
    Ne znam jel se saznao razlog, srčani ili prevelika brzina.
  • Grad Zagreb
    https://ibb.co/XVQfkHP

    Čovjek je uspio ne taknuti stupiće na nogostupu i ući u dučan s autom.
  • 1.HNL - 12.kolo - Gorica - Dinamo Zagreb - 21.10.2023. - 18.10h, Stadion Radnik, Velika Gorica
    Ne treba se ni kod doktora ić, tu na zoni se odmah dobije analiza stanja i pripiše bolest.
    Ajmo mi sutra po pobjedu i polagan povratak na vrh, medicinu ostavite za drugi put.
  • 1.HNL - 12.kolo - Gorica - Dinamo Zagreb - 21.10.2023. - 18.10h, Stadion Radnik, Velika Gorica
    Vidim 5 stranica na temi, očekujem raspravu o taktici i ozljeđenim igračima, a ono dva lika raspravljaju kaj je lijevo a kaj desno.
    Zona je čudo.
  • Ulaznice - aktualno

    Dinamozag je stavio na instagram anketu, za sad je 73% napisalo da dolaze.
    Nadam se opet top posjeti i atmosferi.
  • Ulaznice - aktualno
    "Isprintati na laserskom pisaču ili prikazati barkod na ekranu mobilnog uređaja" piše na ulaznici.

    Vidim novi izgovor za ne dolazak na tekmu: Nije mi radio printer.
  • Futsal Dinamo 2023/2024
    Ima li kakvih informacija vezano za ulaznice, kako idu, okvirni broj prodanih ili očekivanih ljudi itd.
    Naravno ako se takvo što može reći javno ili će biti službena objava kluba narednih dana.
    Svi bi naravno htjeli da se ponove finalne utakmice u Ciboni protiv Olmissuma pa će biti interesantno vidjeti koliko su ljudi zagriženi za Ligu prvaka.
  • Maxime Bernauer #6
    Htio bih još nadodati dvije stvari.
    Prvo pohvaliti Maximea kako je odgovorio na pitanja. Nema puno igrača koji bi ovdje ostali hladne glave i imali ovako suvisle odgovore.
    Druga stvar, koliko god ih mrzim spominjati, kaj bi bilo da se ovakav intervju odradi s nekim od dolje.
    Ne znaš koja bi udruga, stranica ili osoba više napala novinara.
    Ali ipak mi smo samo Dinamo prema kojem se očito može ovako.
  • Maxime Bernauer #6
    Bravo za objavu na instagramu.
    Uz nadanje da će Maxime naći mjesto u momčadi se nadam i reakciji kluba na takav intervju.
    Malo si previše iz dana u dan novinari dopuštaju.
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Dečki čemu nervoza? Pa konačno je gotova ova bajka oko repke, vraćamo se Dinamu i tekmi u svima nam dragoj Gorici.
    Tjedan nakon kreće liga prvaka u Ciboni.
    Razmišljajte o lijepim trenutcima koji su pred nama.
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Da je bilo Sutala niti jedan gol ne bi primili.NitkoBitan

    Ne želim si ni zamišljati kaj bi bilo da je Šutalo zeznuo dva gola kao Vida danas.
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Evo Dalić pogodio sa zamjenama, Pašalić dao gol.
    Trebalo je možda prije kornera biti zaleđe ali ajde.
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Igram bolje sa 5 pivi u sebi od VideGražvydas Mikulėnas

    Kako utakmice ide tako ova tvoja izjava sve više i više istinita.