Mišljenja sam da do zime treba dat šansu Nevistiću i procjenit jel dobar ili ne. Greška velika što smo ga doveli prije prodaje Livija , treba mu dat još šansi, ali daleko je on od toga da je brutalan vratar za Dinamo.
Zekić je top lik upozno sam ga uživo na jednom rođendanu , kad je Čačić odlazio pitam ga jel dolazi on u Dinamo, kaže on evo nemaju pametnija posla nego da mene zovu. :rofl:
Ma dajte... Iz jedne kontre nam dali gol. Mi držali konce igre. Njima je praznik dolje kad nas pobjede , tek onda vidim kolko smo veliki. Bit će im ova jednotjedna euforija dok ih Rijeka ne smrska.
Jučer najbolji na terenu , i od naših i od njihovih. Ne mogu vjerovat da on ima tek 5 utakmica u dresu Dinama a neki imaju po 2-3+ sezona a odigraju ko da nisu kruha jeli 5 dana. Mudonja jebena.