A jebiga klošari su oni, al' što bi se reklo neprijatelj mog neprijatelja je moj prijatelj... Drago mi je da su ih oni dobili , sad mi se j za njih :wink:
Ja sam iz Osijeka i osobno nikad nisam otišao na utakmicu Osijeka bez da Dinamo igra , ali kakve veze ima ako dečko ide gledati utakmicu HNL-a , ionako bi je gledao preko TV-a...
Ne tražim ja Al Khaefija koji će grunit bilijun u klub , al' makar neki sponzor poput Gazproma koji svake sezone ulaže oko 15M u klub , da baš ne moramo drhtat svake sezone... Shvaća i najveća budala da nemamo dobar stadion, ni dobru posjetu.