Čekat zimu i onda po Labrovića, Pandura ili nekog sa kvalitetama branjenja par sezona u ligama petica... A i sad je je Timo Horn slobodan vratar 30g , 7 sezona u Kolnu prvi vratar.
Sad mi je još više žao što nas je hajduk dva puta dobio, i sve golove koji su nam dali nisu na njihovu kvalitetu nego na naše greške... Plavi stroj se zahuktava , brzo će oni doć na Maksimir.
Bravo Dinamo, bravo treneru na rezovima! A najviše me veseli Perković (20) , Bulat (22) , Vidović (19) , Sučić (19) , Bati (20)... Da još odradimo dobar prijelazni rok pa to mlado spojimo sa par Kapitalaca...