Ne treba pravit konkurenciju Perkoviću osim Ljubičića , koga god pitate reći će vam da škotska liga nije ništa puno bolja od naše, pa tamo je prošle sezone Čabraja bio ponajbolji bek lige, Mauro je tip beka koji nama odgovara , možemo i Jordija Albu dovest , kad igramo nogomet koji njemu ne odgovara.
Bravo Žile i ispravan potez je napravio što je otišao u Loksu na godinu dana , nadam se sljedeće sezone prvih 11 u Dinamu , 3 utakmice, 2 prazne mreže, ne znam koji se naš stoper može pohvaliti sa 2 clean sheeta ove sezone.
Da mi je rekao neko u 6mj da Šimić i Bišćan u 10mj neće bit u Dinamu, reko bi mu da je lud totalno. Jednostavno premlako su odradili sve , a baš se puno očekivalo , nmg vjerovat da je Dario tako lako odustao.