Transferi - rasprave Težak dan za prožvakati ali ipak puna podrška upravi..Bruno Petkovic mi je jedan od najdražih igrača Dinama ikad ali došlo je vrijeme za rastanak, jednostavno toliko je bio van terena prošle sezone da se ovo moglo i očekivati od Zvone..S Pjacom sam malo razočaran jer nakon tih sezona vani ocekujes da mu novac nije na prvom mjestu..Istina , oba odlaska su malo neočekivana odmah u startu jer očekujes da će prvi na listi biti Mmaee , Peric , Bockaj , Ademi pa čak i možda Kanga kojeg vjerujem da Zvone ne šmeka previše..
Dalje , ne razumijem čemu hejt u startu prema Lisici, pa valjda ovdje na Zoni prevladava ona "dajmo mu šansu da se dokaže" a već idu usporedbe sa Špikicem i Cordobom a imao je bolju sezonu od obojice, želio je samo u Dinamo I osjeća glad da se nametne u prvih 11 a i sumnjam da mu je plaća nešto velika..
Što se Baturine tice ocekivao sam koji milijun više, zašto ga nismo uzeli sam je kriv svojim nonšalantnim nastupima u prvenstvu ..Sretno dalje u karijeri ..
Za kraj pristojan novac za Maxa koji ionako nije bio ništa više od rotacije ali svojim je profesionalizmom i karakternim osobinama pravi primjer kakve strane igrače treba dovoditi..
Osobno se nadam I nekim kapitalcima tipa Ivanušec i Mierez..