Bivši Igrači & Treneri ne bi se kladio u to da Modric se nije htio javiti na Bobanov poziv ?
A u sto bi se kladio , u prodaju Cordobe koju si rekao da je završena i da smo jos zaradili u njemu ?! Čemu to, pravdanje da nisu baš svi Maricevi igrači škart ili?