Transferi - rasprave Bit ce prilike za RPG -a jednog od rijetkih koji su bili dobri lani..
Nebi da.spamam ali meni je osobno žao da nismo vratili kad smo mogli Ivana Šunjica , prava šestica i terijer koji protiv zvezde gazi i ne staje od prve do zadnje minute i sigurno bi se uklopio u ovu ekipu..