Comments

  • 1.HNL 2025./2026.
    Poznajem Banića otkada je došao k nama u Goricu i ovo sa puštanjem,siguran sam,su gluposti.Dva penala je skinuo Livaji,a to je najlakše mogao pustiti.Općenito je poštenjačina i odličan dečko.Zna neobjašnjivo kiksati,ali nama koji gledamo svaku tekmu Gorice (ja često i treninge) to nije ništa neubičajeno.Samo što se protiv Hajduka to posebno naglašava.Usput, kada je i odlazio taj Hajduk mu je bio samo jedna od mogućih opcija.
  • Transferi - rasprave
    Ako je Beljo preskup onda Mierez i Mijić zajedno neka dođu…
  • Transferi - rasprave
    jel to definitivno ili ima još neki rok? Jel moguće da su ih bacili u 4.ligu!?
  • Dinamo Zagreb - nepopularna mišljenja
    [lBudi siguran da si u krivu, Kule neće biti prvi napadač,doći će prvi napadač i neće biti plaćen ni približno onome što si naveo.Dakle,ovo od tebe nije nepopularno nego glupo,ali pošto ne postoji takva tema neka si se ovdje svrsto.
  • Transferi - rasprave
    Udomiti negdje Mmaea,Bočkaja i Perića i ovo će biti san snova…
  • Transferi - rasprave
    ja baš obrnuto vidim.Mi uvijek skidamo gaće,a za igrače koji nisu bili prek Bregane traže se milioni jer smo mi zainteresirani.
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    Upravo tako,ali čovjek se očito nikad nije bavio sportom kad ovako vrijeđa nekoga tko igra na nekoj razini koju on može samo sanjati i usput ovako glupo komentirati.
  • Transferi - rasprave
    Ma ovo s Matkovićem je nevezano za dovođenje napadača kapitalca. Više kao neki ulog u budućnost.
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    Rijetko glupi upis. Čestitam!
  • Transferi - rasprave
    Danas sam pročitao da se Dinamo okreće tome.Realno su preskupe opcije kao Beljo i Matanović pa mi taj Mierez zvuči najrealnije.Tko to zna!?
  • Transferi - rasprave
    Dođe li Mierez,koji je najrealniji u ovom trenutku,ostaju Kule i Topić kao opcije.Sasvim dovoljno do zime,a onda bi mogao doći Matković.Matković jako cijeni Miereza i doživljava ga ga uzora od kojeg je puno upijao i sigurno bi opet htio igrati uz njega.Ne zvuči nelogično…
  • Transferi - rasprave
    Ako neki dečko u Hnl može postati zvijer to je taj mali Matković.
  • 1.HNL 2025./2026.
    Nisi ti skužio ni svrhu svog upisa.Napisao si da bi sutra došao na poziv kluba jer je veliki Dinamovac.Dakle,nema veze kaj je Dinamovac došao bi na poziv bilo kojeg od ovih klubova.Tako da ti je navod da je Dinamovac nebitan!! Usput,pravi Dinamovac NIKADA ne ide u Hajduk!
  • 1.HNL 2025./2026.
    došao bi on i u Rijeku i u Osijek,a i Hajduk da ga zovu i mogu platiti.Uostalom,kao Dinamovac je već i bio u Hajduku.