Bivši Igrači & Treneri Meni je najveći igrač kojeg je Dinamo prodao/stvorio Luka Modrić pa nakon njega Zvone Boban.
Igrač koji je najviše dao Dinamu je za mene Oršić.Igrač koji je sudjelovao u osvajanju hrpu trofeja,a svojim golovima u Europi nas vodio do pobjeda nad puno nadmoćnijim protivnicima.
Slažeš se i da je nemoguće uspioređivati vremena pa zato i odvajam koji mi je po čemu najveći.