Najbolje kad si Bolestan umjesto s vodom napravis caj s kuhanom rakijom :rofl:
Laku noc al drugi dan kao novi — ZGBhoy
nisam ni ja volio do 40te — GZomanid
Danas sutra kad se asteroid bude približavao Zemlji ekipa će vikati da je to dio šire agende kojom nas se želi uplašiti i podčiniti. — Mali Zeus
potrebu za dobrim digitalnim sustavom upravljanja godišnjim ulaznicama, o tome sam puno puta pisao, kako bi se mogle vraćati klubu ako vlasnici ne dolaze na utakmicu — Bosskovitz
Upravo zbog ovoga ne razumijem ekipu koja brani upravu Dinama kao da u njoj sjedi pet svetaca i pet najvećih pravednika. — marcio amoroso
