E sada, jedino gore od igranja Mohe na desnom beku je igranje Mohe na oba beka.
Miha i Moha — Zagi
Evo , sam si detektirao zašto Miha nikako nebi smio biti u dinamu ali odbijaš to priznati. — Zagi
na kraju - isplativije da su ga prodali — Jaro
Ti zagi si lik koji će za mjesec dana smještati i Maura na Recaro poziciju.. Prvobitno jer mu kao i Ljubi to uopće nije pozicija..Mauro je rješenje za lijevi bok.
Ljubičić je rješenje za Recaro 6 poziciju. — Zagi
I ovaj jos igra 352..on nije normalan — Orc123
Sve se brzo odvilo, noc prije je pio u lokalnoj birtiji a ujutro je vec bio sd — BornaPŽ1986
Dobro Dudu... sve je dobro... nemam više snage za ovakve bedastoće.. samo mi pojasni kako će on to graditi besplatno ali sa proračunom grada Zagreba...Dobija zemljište na atraktivnoj lokaciji ili misliš da to inace investitor dobija besplatno da si gradi? — Dudu9
Ako investitor za svoje novce napravi sebi hotel itd i gradu stadion, koliko je onda to grad platio stadion po tvom mišljenju? — Dudu9
Po tvome najbolje nek nam Sanader bude gradonačelnik dobar je govornik i sve ćes ga razumiti pa nemamo problema, i stadion se sam napravi, jer bitno je kako neko priča pred novinarima — Dudu9
šta si ti sad rekao!?!? isti si ko i on. kako INVESTITOR gradi besplatno sa našim parama??? kako je to onda investitor??? a gradi sa proračunom grada Zagreba!Investitor dobija ili na stadionu ili oko stadiona, za izgradnju komercijalnog sadržaja da bi za uzvrat gradio stadion besplatno za proračun grada Zagreba. — Dudu9
