Comments

  • Bogdan Mihajličenko #15
    E sada, jedino gore od igranja Mohe na desnom beku je igranje Mohe na oba beka.
    Miha i Moha
    Zagi

    okej, mogu se složiti s tobom.. da li imamo boljeg ljevog beka u klubu? Ljubičić je toliko već siroti tragikomičan da ekipa zaziva njegov odlazak iz kluba, a dečko je u vezi ono što fali, kad bi zapravo igrao tamo gdje spada... Perković isto nije lijevi bek i ako poveže dvije utakmice u nizu sa pogreškom, opet će ga torpedirati na klupu na godinu dana. Nije mi jasno.. Kad nije bilo Rileta zbog ozljede Moha je igrao bez razmišljanja ako treba i cijelu sezonu.. zašto isto ne radimo na lijevom beku. što nikome nije jasno da se ovako radi dvostruka šteta?
  • Bogdan Mihajličenko #15
    Evo , sam si detektirao zašto Miha nikako nebi smio biti u dinamu ali odbijaš to priznati.Zagi

    o čemu ti pričaš? kako sam detektirao? znači nisi ni u pola toliko zgrožen Mohom, ali pljuješ Mihu svaku 4 riječ. Rekao sam da je Moharami napravio rezultatske štete toliko da ga Miha nebi mogao stići da griješi svaku utakmicu godinu dana.. i ti kažeš da sam sam detektirao.. daj ajde.. idi plješći Jakiru, zajedno se ščuđavajte kako nas sreće neće pomaziti, ubacujte Menala, Marina, Kuleta i ekipu u prvu, ostale porazbacivajte po krivim pozicijama kako bi imali dežurne krivce i dalje se čudite kako nas sreća neće..
  • Bruno Petković #9 - KAPETAN!
    na kraju - isplativije da su ga prodaliJaro

    da baš ja gledam.. produžili ugovor za veće pare da bi nam sjedio mjesecima na klupi, i to u trenucima kad nam je potreban za poludit...
  • Bogdan Mihajličenko #15
    Čovječe nevjerojatno! Ekipa tu škrguće zubima na nešto što mi zapravo neznamo, to da je pričao na mobitel i smijuljio se je priča rekla kazala. Marin se u nekoliko navrata podsmjehivao kad ga se vadilo a da ne kažem da je dvanajst puta lošiji na terenu od Mihe. Reć da je najlošiji može samo netko kome nije sjeo, jel drugog razloga nema. Sad kad vidimo da su svi u lošoj formi jasno je da nije ništa lošiji od ostalih. Baš se našlo dežurnog pedra bezveze.. Al Jakir mora opravdati svoje katastrofalne rezultate pa eto. Ono što se meni svidjelo kod Mihe je što ima prodornost do kraja po linij i dobre centaršute ima. Pa čak zna i skratit centaršut kad vidi da nema nikog na drugoj... U biti Miha mi je replika Mohe, za kojeg se ekipa ne zgraža toliko, a nanio je daleko više rezultatske štete nego što bi Miha mogao za godinu dana..
    Mauro je rješenje za lijevi bok.
    Ljubičić je rješenje za Recaro 6 poziciju.
    Zagi
    Ti zagi si lik koji će za mjesec dana smještati i Maura na Recaro poziciju.. Prvobitno jer mu kao i Ljubi to uopće nije pozicija..
    Trebalo se istrpit Mihu do zime i onda ćao đaci ako se nije prilagodio...
  • UECL - 4. kolo - Viktoria Plzen vs. Dinamo Zagreb - 09.11.2023. - 18:45h - Doosan Arena - Plzen
    Ne sjeda mi Sučić nikako ali dečko stalno otvara u iznošenju lopte opciju i odma je to puno bolje
  • UECL - 4. kolo - Viktoria Plzen vs. Dinamo Zagreb - 09.11.2023. - 18:45h - Doosan Arena - Plzen
    I ovaj jos igra 352..on nije normalanOrc123

    Orc sve se s tobom slažem, ali može li mi netko reći kako po stajanju na terenu mi igramo 352? Iza stoje ljubo perković perić rile... I tako cijelu tekmu... Tu i tamo se ljubo pomakne na 27 sekundi prema gore inače i dalje stoje u liniji sa 4. Ako je 2 naprijed tko je drugi kad je emreli bio sam ko duh... Ma enivej, bezveze vodimo rasprave.. i dalje nevidimo što zapravo Jakir želi u cijelom ovom svom mandatu...
  • UECL - 4. kolo - Viktoria Plzen vs. Dinamo Zagreb - 09.11.2023. - 18:45h - Doosan Arena - Plzen
    Ma kakav 3 5 2!?! Pa prije prvog zvižduka stala je zadnja linija u 4. I tako igraju cijelo vrijeme.. Ljubičićeve kvalitete se znaju odavno, to što ga se zbog nikome znanih razloga uništava već 2 godinu neću nikad shvatiti. Bulat manje nego nula... Baturina spava u špici i opet se nitko ne otvara Mišiću za proigravanje. Špikić sramota, al nije da sam iznenađen.. Emreli je koma,al opet on je igrač za odigravanje, a nitko ga ne isprati u napad pa onda dobimo što imamo. Perić nemože ako nema kraj sebe nekog obrambenog koji će odigravati. Ovo sve je kriv Jakir, apsolutno sve.. isti ti igrači pod drugim trenerima nisu izgledali ovako kriminalni... Prestanimo raditi alibi, nešto mora i on raditi...osim krivih zamjena i stavljanja igrača na krive pozicije... Al "nije on kriv..."
  • Stadion Maksimir
    Pa @Bosskovitz ima jako dobra razmišljanja za stadion. Ja i on se jedino ne slažemo dal je "netko" sposoban to sprovesti u djelo... :rofl:
  • Transferi - rasprave
    Sve se brzo odvilo, noc prije je pio u lokalnoj birtiji a ujutro je vec bio sdBornaPŽ1986

    ...a na popodnevoj pressici zbunjeni Barišić je pitao "kakav Graž, tko je to?", Vlak je vrištao o ilegalnom zapošljavanju i predvečer 24 sata objavljuje slike kako uskok češlja Gražove račune a Dinamo raskida ugovor i isplaćuje odštetu.. Tu noć Graž opet pije u lokalnoj birtiji zagonetno se smješkajuć...
  • Stadion Maksimir
    Dobija zemljište na atraktivnoj lokaciji ili misliš da to inace investitor dobija besplatno da si gradi?Dudu9
    Dobro Dudu... sve je dobro... nemam više snage za ovakve bedastoće.. samo mi pojasni kako će on to graditi besplatno ali sa proračunom grada Zagreba...
  • Stadion Maksimir
    Ako investitor za svoje novce napravi sebi hotel itd i gradu stadion, koliko je onda to grad platio stadion po tvom mišljenju?Dudu9

    o Bože, sad sam shvatio da ti zbilja vjeruješ u ovo što pišeš... tu staje naša rasprava.. ti misliš da će netko za đabe napraviti gradu stadion i usput i potrošiti još duplo toliko na popratne sadržaje jer će zauzvrat dobiti što? da smije potrošiti svoje novce?
  • Grad Zagreb
    ma Patak sve je jasno, ali moraš razumjeti da je zagrepčanima bilo toliko muka od MB da sada dosta njih misli da je ono što se trenutno prodaje pod "liberalno" "uključivo" "jednakost", puno puno bolje od MB. Ja se načelno slažem sa svime što pišeš, ali nekome kome je samo bilo bitno da se makne MB i izabrao je možda čak i goru opciju, taj ti neče sigurno priznati da je pogriješio.. sad smo u vremenu opravdavanja svega što trenutni radi i to je tako.. nemoraš tu pojašnjavati svakome tko se ne slaže s tobom...
  • Upravljačka Tijela | Predsjednik | Uprava | NO
    ma dobro momci, ali nemožete reći da se ne radi ništa u odnosu na kupone iz sn. Ovo je i dalje smješno u odnosu na ozbiljne klubove, ali poboljšala se komunikaca na mrežama, uvedeni su tokeni, Whatsapp kanali... daleko daleko smo mi još od ozbiljnog odjela za marketing, ali reć da je isto kao i prije, baš i nije tako. još ako ovaj dečec zna šta radi još bolje. Dobra stvar kod Dinama je da nemože napraviti ništa gore od ovoga što sada je.. sve je samo korak u naprijed...
  • Stadion Maksimir
    Po tvome najbolje nek nam Sanader bude gradonačelnik dobar je govornik i sve ćes ga razumiti pa nemamo problema, i stadion se sam napravi, jer bitno je kako neko priča pred novinarimaDudu9

    eto prekrasnog primjera kako funkcioniraju današnji novinari.. Sanader je u mom upisu spomenut u negativnom kontekstu i izjednačio sam ga sa MB i TT, a ti kažeš da ga ja priželjkujem.. Zbilja imam razumjevanja za ovakve trolerske upise jedino ako imaš 13 godina... Ako ti ne vidiš ništa sporno u TT-ovom načinu financiranja iz njegove vlastite rečenice onda zbilja i jesi za to da ti bude gradonačelnik još 20 godina.. i možeš voditi navijanje sa "Watermelon stade du TT" kad ga napravi!
    evo zaboravi sve što sam malo prije rekao, pozivam i tebe da nam pojasniš što je htio reći sa rečenicom o privatnom investitoru,javnom novcu,proračunu i besplatno.
    Investitor dobija ili na stadionu ili oko stadiona, za izgradnju komercijalnog sadržaja da bi za uzvrat gradio stadion besplatno za proračun grada Zagreba.Dudu9
    šta si ti sad rekao!?!? isti si ko i on. kako INVESTITOR gradi besplatno sa našim parama??? kako je to onda investitor??? a gradi sa proračunom grada Zagreba!
  • Geopolitika
    ma znam da nije jednostavno tako, ali je malo tumač da se proziva stalno Izrael, koji je veliki nasilnik u tom sukobu, svima je to jasno, ali sukobe ne započinje. Hamas se zaleti malo preko granice, bace moltovljeve koktele na (karikiram) 3 policajca, sakre se u neku trulu zgradu i kad ih Izrael (logično) izrešeta, ovi nabace da je u toj zgradi bilo 1400 djece.. zato sam tako iskarikiriao sukob jer i druga strana piše nelogičnosti...