Comments

  • Novi trener Dinama #2
    Bjelica nije glup, smakome tko ima očo je jasno da tu kvalitete nema.
  • UECL - 3. kolo - Dinamo Zagreb vs Viktoria Plzen - 26.10.2023. - 21:00h - Stadion Maksimir - Zagreb
    On je stavljen na beka čisto zbog dobre motorike, fizikalija i solidne duel igre. Pozicioniranje mu je loše što smo platili golovima u Gorici, a umalo i večeras u 18. minuti. Loš je bek iz istih razloga zbog kojih je i loš vezni igrač. Kriminalan prvi dodir, dugi i kratki pasevi, centrirsti ne zna. Nogometna tehnika razvija se od 5. do 14. godine, ako se do tada ne razvije, kasnije je kasno.
  • UECL - 3. kolo - Dinamo Zagreb vs Viktoria Plzen - 26.10.2023. - 21:00h - Stadion Maksimir - Zagreb
    Slažem se, ovako sterilni smo bili 2005/2006 u ligi za bedaka kad nam je špica bio Kardum (ako se još netko njega uopće sjeća).
  • UECL - 3. kolo - Dinamo Zagreb vs Viktoria Plzen - 26.10.2023. - 21:00h - Stadion Maksimir - Zagreb

    A koja je njegova pozicija? Kakav je to vezni igrač s takvom tehnikom?
  • UECL - 3. kolo - Dinamo Zagreb vs Viktoria Plzen - 26.10.2023. - 21:00h - Stadion Maksimir - Zagreb
    Ma kakav preokret. Ne bi dali gola da se igra još 300 minita. Nemamo apsolutno niti zrno kvalitete u napadu. A ni u obrani. Česi do kraja daju još jedan lagani i onda je to 0:2.
  • Dinamo Zagreb 2023./2024. - O svemu pomalo
    Nema nama budućnosti svijetle
    Bez reda, rada, lopate i metle
  • UECL - 3. kolo - Dinamo Zagreb vs Viktoria Plzen - 26.10.2023. - 21:00h - Stadion Maksimir - Zagreb
    Moja očekivanja su loša. Ova momčad je u stanju pobijediti Rudeš, Istru i Belupo, sa svima ostalima u ligi smo u 5-10 deka. Česi su ozbiljna momčad koja će čekati i iskoristiti naše greške i slabosti. Prognoza: 0:2
  • 1.HNL 2023./2024.
    Možda im je Karoglan opet samo neko prijelazno rješenje dok ne dođe netko zvučniji. Livaja je u stanju hibernacije još od kolovoza, a ako se ne varam, upravo je Karoglan nedavno na podcastu govorio kako je imao super odnos s ML. Možda je doveden da ga "razbudi".
  • Dinamo Zagreb - nepopularna mišljenja
    Dobro smo se mi još i držali, ali ipak Gorica je Gorica.
  • Novi trener Dinama #2
    Jakirović je tu najmanje kriv. Preuzeo je užasno selektiranu momčad prepunu poluigrača par dana prije kraja prijelaznog roka. Ova sezona je izgubljena, trrba napravit istu stvar što su Mišković i Jakirović napravili prošle zime u Rijeci, potjerat pola igrača, investirati u mlade gladne igrače i učiniti doselekciju i zdrave temelje za iduću sezonu.
  • Bogdan Mihajličenko #15
    Čudi me da su mediji ovo tek sad prenijeli jer Mihaljičenko trenira odvojeno još od povratka s Kosova.
  • Transferi - rasprave
    KTC je bio odličan i nezamjenjiv kada je došao, prvih sezona 18/19 i 19/20.
    KTC iz sezone 22/23 nije bio na razini KTC-a iz sezone 18/19.
    Istekao mu je ugovor, nitko za njim nije plakao, ni navijači ni novinari.
    U međuvremenu nije našao novi aranžman, i to dosta govori kakva mu je bila forma zadnjih godinu-dvije.
  • Upravljačka Tijela | Predsjednik | Uprava | IO | NO
    Ako je istina da bi IO danas u bilo kojem slučaju uručio otkaz Šimiću, ja bih rekao da najvjerojatnije već imaju neku osobu koju će ustoličit na mjesto SD.
  • Upravljačka Tijela | Predsjednik | Uprava | IO | NO
    Ne očekujem od Šimića nikakve dodatne informacije o razlozima ostavke. Inače, svaki zaposlenik u Dinamu potpisuje tzv "NDA".

    Djekatnik se obvezuje da će za vrijeme trajanja ovog Ugovora i nakon njegovog prestanka, čuvati sve povjerljive ili zaštićene informacije ili poslovne tajne Poslodavca u skladu sa zakonskim propisima i internim aktima Poslodavca.
    Djelatnik se obvezuje da neće neovlaštenim trećim osobama davati nikakve izjave ili podatke koji su mu bili povjereni ili ih je mogao saznati tijekom obavljanja poslova kod Poslodavca, odnosno da neće otkrivati bilo kome izvan Poslodavca niti koristiti za bilo koju svrhu osim svoga rada za Poslodavca bilo kakve povjerljive ili zaštićene informacije Poslodavca te bilo kakve podatke koje Poslodavac dobije od trećih osoba, a koje je dužan čuvati kao poslovnu tajnu.
    Djelatnik se obvezuje da neće otkrivati povjerljive ili zaštićene informacije ili tajne ostalim radnicima Poslodavca osim na osnovi "nužnog znanja" potrebnog za obavljanje poslova kod Poslodavca.
    Povjerljive ili zaštićene informacije ili poslovne tajne su svi podaci i informacije u bilo kojoj formi, materijalnoj i nematerijalnoj, koje nisu općenito poznate javnosti, a koje se tiču poslovanja, tehnologije, prakse, usluga, financijskih ili pravnih poslova Poslodavca ili trećih osoba koje posluju s istim ili daju informacije Poslodavcu, uključujući informacije o stvarnim i potencijalnim klijentima, dobavljačima i poslovnim partnerima, nejavne informacije o radnicima kao što su podaci za kontakt, opis poslova, plaća, kvaliteta obavljanja poslova, poslovni, prodajni, marketinški, tehnički, financijski i pravni planovi, prijedlozi i projekcije, koncepti, tehnologije, dijelovi tehnologija i posao u razvoju.

    Povreda obveze čuvanja tajnosti povjerljivih ili zaštićenih informacija ili poslovne tajne predstavlja osobito tešku povredu radnog odnosa.
  • Transferi - rasprave
    Neće više biti toga da je trener ujedno i SD, odustalo se od te ideje.