Comments

  • Transferi - rasprave
    Ocito moram ponavljati:


    U vezi Zajec.

    On je legenda kluba i uvijek ce biti. I svaka mu cast za igracku karijeru.

    Medutim, osim ako je nesto dramaticno promjenilo kroz ove godine, on ne smije biti blizu takvu funkciju u Dinamo (sportski direktor ili nesto slicno).

    Ja jos dan danas ne mogu vjerovati sto on je tada napravio u Portsmouth. Ja sam tada bio vrlo upucen u taj klub a to sto je on tamo napravio je zaista tesko vjerovati.

    On je tamo imao sansu kao rijetko nasi. Imao je slobodu. Mandaric je njemu dao vlasti. A to sto je on doveo da igra u PREMIER LIGI je nevjerojatno

    Od svi igraci iz nase kraje, on je odlucio za ALEKSANDAR RODIC(?!).

    Tada je rekao da iz HNL-a "ne vidi neko ime koje bi bili pojačanje za Portsmouth. Možda Blatnjak.”(?!) Rekao da cak ni Kranjcar nije dovoljno dobar za njegov klub.

    Tada su imali vrlo dobar golman u Shaka Hislop (sjecamo ga iz Newcastlea). On je odlucio dovesti Kostas Chalkias(?!) kao njegovu zamjenu. Taj je igrao 6 utakmice, ispao smijesan, pa nikad vise nije igrao. Ovo je sto je Hislop rekao o njemu:

    ‘Without question, he was the worst goalkeeper I ever worked with. I spotted it in training on his first day, immediately I knew he wasn’t very good."

    Takoder je iz Grcke doveo vezni igrac Giannis Skopelitis(?!).

    On je doveden u Pompey jer je kao imao "ogromnu bazu igraca." Tako je to tada receno. A on na kraju je uspio/odlucio za takav skart. Ima i vise primjeri.

    A evo sto je tada (nazad u 2004) rekao:

    Zajec je rekao kako bi se u Hrvatsku vratio eventualno kao izbornik, a u Dinamo nikad više.

    “Znam da su teška vremena u hrvatskom nogometu i bit ću sretan ako ću indirektno moći pomoći Dinamu, Hajduku ili bilo kojem hrvatskom klubu. Četiri puta sam bio u Maksimiru i za Dinamo više neće biti vremena, četiri godine ću ostati u Engleskoj, 48 godina je na leđima. Još pet, šest godina, pa u penziju.”
    TADA, u 2004, je rekao jos 5-6 godina, pa u penziju. A sada bi kao vratio kao SPORTSKI DIREKTOR DINAMA?!?!

    Da ponovim, svaka cast Zajecu za sve sto je napravio za Dinamo. Ali idemo dalje.
  • Hrvatska nogometna reprezentacija

    Nije "rabona" ali svejedno odlicna asistencija.


    Inace,

  • 1.HNL - 14.kolo - Varaždin vs Dinamo Zagreb - 05.11.2023. - 15:00h, Stadion Varteks, Varaždin
    Sucic dobar. Par vrlo dobri dodavanje Drmicu u 16ercu. Nekoliko puta dobro citao igru, presjekao i sa laganom koraci se oslobodio i nasao rijesenje. Ima potencijala kao taj "link-up" igrac.
  • Mlađe Kategorije
    Nije sve crno ili bijelo. Da Bara radi u svoje interese? Naravno.

    Ali hocemo sada zaboraviti koliko se smijalo na racun Olma kada je stigao u Dinamo? "O da, ogroman talent koji je, slusaj, izabrao Dinamo umjesto Barcelona! :rofl: "

    Bilo je milijun takvi komentara. I od Dinamovi navijaci i od ostali (naravno).

    Moze Bara raditi u svoj interes a u ISTO VRIJEME imati igrace koji ce zaista vrijediti puno. Ali vrijeme ce sve pokazati.
  • Transferi - rasprave
    Izbrisite...
  • Transferi - rasprave
    Tesko je osloniti na misljenja/procjene navijace. Ponekad su u pravu, ponekad skroz u krivu.

    Kada bi slusao vecina Dinamove navijaca (barem oni najglasniji tada na sportneta) dok je Brozovic igrao za nas, nema sanse da bi ga htio u svoj klub.
  • Transferi - rasprave
    Hachim Mastour. Samo jedan slucaj. Nista nije obecano. Nista.
  • Transferi - rasprave
    Belinho u prvu momcad odma! Sto se ceka?!
  • KUP - 1/8 - Oriolik vs. Dinamo Zagreb - 01.11.2023. - 14:00h - Oriolik Stadion, Oriovac
    https://www.24sata.hr/sport/igrac-oriolika-otisao-kuci-nakon-sto-je-inicirao-sukob-on-je-inace-hajdukovac-malo-je-zivcaniji-943812

    SUKOB NIJE ZASJENIO FEŠTU

    Igrač Oriolika otišao kući nakon što je započeo sukob: On je hajdukovac, a malo je živčaniji

    Piše Zdravko BarišićDavor Kovačević
    srijeda, 1.11.2023. u 11:50


    Oriolik je redoviti član Hrvatskog nogometnog kupa, a jedne godine su čak igrali i četvrtfinale protiv Istre-

    - Ovo je peti prvoligaš koji je igrao kod nas, bili su tu i Hajduk, Lokomotiva... Ne znam, taj Kup je neobičan, dobili smo u Poreču, ne bih rekao nezasluženo, ali smo praktički dvaput prešli centar. Doveli smo Dinamo u Oriovac, 90 posto ljudi su dinamovci, drago mi je što smo ih doveli - kaže Stubičan.

    U Oriovcu većina stanovništva navija za Dinamo, a u klubu samo dvojica su za Hajduk. Naš sugovornik i Branimir Kokotović.

    - Nisam ja dinamovac, ja sam hajdukovac. Više volim Hajduk, ali sam više gledao Dinamo. Nisam vatreni navijač, volim sve klubove, pogotovo u Europi.

    A upravo je Branimir Kokotović potencirao sukob koji je izbio u 20. minuti. Domaćini su tražili kazneni udarac, a potom je u sljedećem napadu Stubičan faulirao Marina koji je ušao u kontru. Poludjela je na to klupa Dinama, da bi na kraju nastala gužva u kojoj je prednjačio Kokotović koji se sukobio s Boškom Šutalom. Trener ga je izvadio iz igre tri minute kasnije, a kući je otišao prije kraja prvog dijela.

    - On je inače malo živčaniji pa ga je trener izvadio da ga sačuvamo za sljedeću utakmicu. On i Stubičan su hajdukovci, a mi ostali dinamovci. Ja sam već igrao protiv Dinama, ali ovo je prva službena. Dogovorio sam sa Sosom da razmijenim dres, pa sam ga dao nećakinji - rekao nam je igrač Oriovca Luka Morber.
  • Upravljačka Tijela | Predsjednik | Uprava | IO | NO
    Ironično je.Mali Zeus

    Aha, tako sam i to shvatio. Al zalosno je sto neki zaista tako gledaju stvar. Ne mislim sada za ovo u vezi Simica, nego opcenito u zivotu.