Comments

  • Transferi - rasprave

    Kule 23 ima već 5 godina..
  • Transferi - rasprave
    Možda dolazak Kuleta znači odlazak Petka, a ne propali transfer Pierrota.. :joke:
  • Transferi - rasprave
    Ovo s Kulenović je cirkus. Nadam se da ćemo se odužit Lokomotivi jer imamo tri klinca kod njih...LovroZG

    Ak ne misle koristit Rukavinu, nek ga pošalju na ovu sezonu tamo. Taj mali je čudo igrač..
  • Transferi - rasprave
    Dosta je forumaša često zazivalo Kuleta. Sad je došao, pa odjednom ipak ne valja.

    Pretpostavljam da je potpisan Brodić, da bi rekli "bolje da su Kulenovića s posudbe vratili" :grin:
  • Transferi - rasprave

    Respect svakom, al moram ti reć da mi je najviše drago kaj si se tek prekjučer registrirao na forum.

    Nisam siguran kak bi to izgurao 2 mjeseca.

    Ak je kolega @Orc123 čisti bek, ti si brate wingback..
  • Transferi - rasprave

    Imamo onda još 487 nada..
  • Scout Služba - Igrači koje bi željeli gledati u Dinamu

    Jel ima barem jedan igrač koji se ovog ljeta nije spominjao kao opcija za Cigane? :grin:
  • Transferi - rasprave
    Ja samo kažem da nama trebaju ili pojačanja za prvih 11 ili potencijalimarcio amoroso

    Možemo neku okladu. Ja kažem da je to pojačanje za prvu postavu u vrlo kratkom roku..
  • Transferi - rasprave
    Pa gdje ću ga gledati kad je u prošloj i ovoj sezoni kombinirano započeo 7 utakmica. 7 od skoro 40..marcio amoroso

    Stari, jučer si ko razjaren na temu bivših igrača uletio u kontekstu da ne bi gledao nizozemsku ligu da ti plate.

    Sad si postao stručnjak i znaš razloge neigranja.

    Nemoj me krivo shvatit, nemam ništa protiv tebe, dapače dobar si admin.
    Ali ne možeš pljuvat igrača njegovih kvaliteta. Vidjet ćeš, neću ti ja drobit uzalud..
  • Transferi - rasprave
    Okej da on ima 22/23 godine .. ali on ima 28 godina? Koga će oni prodati u budućnosti? Razmišlja li se o tome? Ne! Katastrofa .. postajemo prosjek, i to je to. Bitno je da ne griješe kod izbora spreja protiv komaraca ..sanjinlego

    Lupaš gluposti. Kaj oćete vi?

    Klinci kad igraju, treba iskustvo. Iskusni kad igraju, trebaju klinci za prodavat. Ganjamo rezultat, treba prodat i zaradit. Kad prodajemo i zarađujemo, treba zadržat i ganjat rezultat.

    Jesi ikad gledao Tibora? Ako jesi, nećeš nikad u životu reć da nije jako dobar igrač. A jako dobar igrač je pojačanje za Dinamo.

    Ulazio bi u detaljnu raspravu sa argumentima, ali kad vidim da pišeš pod svoj argument da ima 28 godina i dal se razmišlja kog će se prodat u budućnosti (pored živih Baturine, Vidovića, Stojkovića, Kačavende, Rukavine, Vrbančića, Živkovića, Koščevića, Gurlice itd. itd.), nemam jednostavno volje.
  • Transferi - rasprave
    Znaci Sosa i Halilovic. Tko su jos 1-2 pokemona?NitkoBitan

    Zebec je treći, jel..
  • Transferi - rasprave
    Tibor je odličan igrač. Dobrodošao natrag.
  • 1.HNL 2023./2024.
    Čak sam vidio komentare da je Erceg opasno i pogibeljno gurao glavu di ne treba i da ga Šarlija nije vidio.Mali Zeus

    Po meni crveni za Ercega..
  • Transferi - rasprave
    Uskoro je podne, a nijedno ime nije izašlo. Kakvih 12 sati slijedi, ne želim ni zamislit..
  • Transferi - rasprave
    Nažalost sve priče o štednji ove uprave padaju u vodu. Mi smo samo na otpremnine trenerima potrošili više od 1,5 milijuna eura. A o igračima koje se dovodi, a nisu pojačanja te će nam samo postati balast na dugi rok neću ni govoriti. Ova štednja će ispasti toliko skupa da će tattine krađe biti jeftinije. Čekamo poteze i odgovore uprave.deda

    Točno. Nadam se samo da će to shvatit (ako već nisu).