Kent je očito igračina. Kad želi.
Također je očito i da je rijetko viđena budala :lol:
Osobno mislim da ništa od toga. — Krizy
Yaremchuk Valenica? — Noel
Puno bolje se snalazio u Ligue 2 nego u prvoj. — Mandelinho
Uskoro:
"Here we go, novi desni bek Maxime Bernauer" :razz: — Krizy
