To što je vama simpatičan iz nekih razloga je jedno, teren je nešto sasvim drugo.
1.1 milijun eura je puno previše za njega, niti ćemo mi niti će bilo tko drugi dati toliko za njega jer jednostavno ne vrijedi te novce, što zbog godina što zbog (ne)kvalitete.
Ma to mi je prošlo kroz glavu ali si mislim nemoguće da mu se dogodi takva greška pa sam pomislio da se u međuvremenu nešto dogodilo sa igračem pa neće nastupati...
"Najbolji europski igrači koji neće participirati u Njemačkoj nedvojbeno su Erling Haaland i Martin Odegaard, čija se Norveška nije uspjela plasirati na euro-smotru, ista je priča s Hvičom Kvaratškelijom i Gruzijom..."
Crotone je uveo u prvu ligu što je bilo koliko se sjećam veliko iznenađenje, a s igračima koje je imao u Torinu nije mogao ništa više kad je prvih 6-7 mjesta rezervirano uvijek za najbogatije, ponekad se dogodi Bologna ali većinom su to uvijek isti klubovi.
Njima u Splitu treba upravo netko kao što je Jurić ali pod uvjetom da ga uprava podrži, da im uvede red u svlačionicu i da stane na kraj Livajama.