Comments

  • 1.HNL | 2021. - 2022.
    Zašto Livaja 35, a Subašić 20?
    Ovaj glasnije pjevao?
  • Transferi - rasprave

    Mišić na proljeće može bez problema biti najbolji igrač lige. On je tek izašao iz bolesti i očekujem eksploziju nakon pauze.
  • Dinamo Zagreb 2021./2022. - O svemu pomalo
    Sad zamisli da to napravi Plenković, preko noći iz državnog računa izvuče 6 milijardivjeko1701

    Ne treba zamisliti. HDZ je izvukao dovoljno, a i dalje je najpopularnija stranka. Još gore nego u Bjelorusiji moj Vjeko.
  • Transferi - rasprave
    Razlika je nekoga prodati i nekoga se riješiti.
    Ako ga prodaju za dobar novac i dovedu dobru zamjenu onda je to meni apsolutno ok.
    Ako ga se idu rješavati u bescjenje onda je naravno greška. Ja ipak mislim da ga se ide prodavati.
  • Dinamo Zagreb 2021./2022. - O svemu pomalo
    Ja sam birao Thea. Upravo zbog tog zalaganja. Nije bio uvijek najbolji, ali je svaku išao maksimalno.
  • Transferi - rasprave

    O stoperu se priča jer je Lauritsen pred odlaskom.
  • Transferi - rasprave

    Ma jasno. Ima puno opcija, nadam se da će izabrati najbolju. Ja onako imam dobar osjećaj s Mitrovićem, ali naravno da me može prevariti.

    Još jednom na Čolaka. Mislim da bi bio upgrade u odnosu na Andrića i Čopa, ali možemo i bolje dovesti. Bar se nadam.
  • Transferi - rasprave

    Ma ne mogu ni ja dati ruku u vatru da će biti pojačanje, ali mislim da je preteška tvrdnja da je gotov igrač i da je za drugu ligu.

    Colak u svom primeu nema kvalitetu za Dinamo. Mitrović u svom primeu ima kvalitetu i za jače klubove od Dinama. Zato ne pozdravljam dolazak Čolaka, a pozdravio bi dolazak Mitrovića. Mitrović se možda vrati u svoju najbolju formu, Čolak i u svojoj najboljoj formi ne bi bio prevaga u Dinamu.
  • Transferi - rasprave

    11 utakmica ima u sezoni i pol. Imaš deda brdo primjera. Rog, Pjaca npr. Katić prošlu sezonu nema ni jednu utakmicu također. Ne bude se baš tako lako gotov igrač.
  • Transferi - rasprave

    Mislim da dosta pretjeruješ deda. Nije ni prvi ni zadnji koju bi svoju karijeru u HNL-u rehabilitirao.
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu

    …hahaha kralju. Prijateljski savjet je da seksualni odnos sa tom nastaviš i dalje, a da šutiš svima. Prevedeno. Jebi dok možeš i imaš šta.
  • Stadion Maksimir
    Očigledno se ovima u klubu sa pravne strane ne može ništa, a oni naravno nisu spremni da se odreknu nečega.
    Jedino rješenje je kompromis. Do tog kompromisa sumnjam da će doći jer jednostavno ne postoji volja da se problem riješi. Mislim da Tomaševiću ova situacija odgovara jer ionako ima većih problema. Ovi iz kluba bi naravno rado riješili problem, ali im je prvi cilj dobiti zemljište.

    Jednostavno pat pozicija koja će bojim se trajati još jako dugo.
  • Dinamo Zagreb 2021./2022. - O svemu pomalo

    Svaka čast općenito za akciju :pray: :clap:
  • Transferi - rasprave
    Aleksandr KhatskevichOlmic

    Trenirao Dynamo Kiev dvije godine.
  • Transferi - rasprave
    Ne kazem da ne vrijedi ili da mu me treba dati, nego sam vise isao na to da bas i nije jeftiniji od Colaka. Doduse, najskuplji igrac je los igrac.Infinity

    Ma ja sam mislio na odštetu. Dinamu jednostavno treba igrač koji će trpati kao Mierez prošle sezone ili Drmić i Livaja ove sezone.

    Nama ti specijalci koji daju gol svake prijestupne ne trebaju. Imamo ih već u kadru. Ako neće dovoditi klasetinu naprijed bolje da ne dovedu nikoga. Meni Čolak nije klasetina.