Hrvatska nogometna reprezentacija Valjda se ide na doček u rodne gradove, a ne u gradove u kojima si igrao.
Dobar i fer dečko? Po čemu? Po tome sto je skakao kao majmun na svaku odluku suca dok je igrao za stoku i što se unosio u lica našim igračima? Ili po tome što ide na doček u Split, a rođeni Zagrepčanin kojem su jebali sve po spisku dok je bio dolje i jedva ga se čekali riješiti?
Ili možda pomaze babama preko pješačkog pa je dobar i fer.