Comments

  • Prijedlozi - Kritike - Pohvale
    Nisam pisao o pametnim i glupim forumasima nego o kvaliteti postova. Tema se zove “prijedlozi, kritike, pohvale”. Ako kritika nije dozvoljena onda ugasite ili preimenujte temu.
    Ne spominjem nikog poimence niti zazivam da se nekoga banira, ali isto tako ovo nije chat nego forum.
    Papastrumf

    Kao što sam napisao, ako nekome kvaliteta postova nije dovoljna da bi se uključio u raspravu ne mora pisati. Prijedlozi i kritike su naravno dozvoljene, ali šta je u tvom postu točno prijedlog? Šta da moderatura napravi sa nekim tko ne krši niti jedno pravilo foruma?

    Ja te samo iskreno molim da te dečke koji kao ne pišu jer im je kvaliteta upisa preniska, a ti ih znaš zamoliš da se odjave i zaborave ovaj forum.
  • Prijedlozi - Kritike - Pohvale
    Iskreno i meni neki upisi i neki korisnici itekako znaju dignuti živce, ali diskreditacija, gledanje s visoka i pogotovo “ne pišem tu jer su mi svi glupi” mi dignu živce još više.
  • Prijedlozi - Kritike - Pohvale

    A gle, jasno je da postove ne možemo ocjenjivati i na osnovu toga banirati korisnike.

    Ovi što ne pišu jer im kvaliteta foruma ne odgovara neka slobodno i dalje ne pišu. Nitko ne plače i neće plakati za njima. Koliko god forum bio kvalitetan i dalje je forum nogometnog kluba, a ne forum znanstvenika. Ne želimo i nećemo nikada forum ograničiti na pametne ili na one koji se smatraju pametnima.
  • Transferi - rasprave
    6,67
    6,58
    6,70
    To mu je prosjek ocjena po sezonama u Engleskoj. U Bundesligi 6,67.

    Ne dominira nigdje, ali da tamo dominira za nas bi bio sigurno nedostupan u tim godinama.
  • Transferi - rasprave
    1. Drmić je doveden kao top napadač za ovu razinu te je uz to doveden kao slobodan igrač, znači bez plaćanja odštete, i nema nikakvog razloga da u tom trenutku ne dobije top ugovor
    2. Kako su se stvari izvrtile i koliko se Petko nametnuo, sasvim je opravdano da ima plaću kao Drmić odnosno da je barem traži

    A na klubu je da riješi tu zavrzlamu te da odluči hoće li iduće sezone prvi napadač biti Petko, Drmić ili netko od ovih koji se vrte po novinama. Ono što je jasno je da sigurno nećemo zadržati obojicu i još kupiti napadača za 3-4 milijuna eura jer to bi bilo suludo.
    xavier

    Evo sve objašnjeno :up:
  • Transferi - rasprave
    Više se referiram na to da se mora znati red u svlačionici i ne smiješ omalovažavati igrače koji su ti donijeli jako puno zadnjih 5 godina.Papastrumf

    Nitko tu nikoga ne omalovažava. Znači klub ne smije dovesti vrhunskog igrača i dati mu ugovor koji svojim referencama zaslužuje da se ekipa koja je tu ne bi uvrijedila. Nema mi logike to razmišljanje iskreno.
  • Transferi - rasprave
    Nitko nije zajebao i nitko nije preplatio Drmića. Jeste se dovezali čovjeka kao da je najveći amater jbt. Čovjek ima najviše golova u Dinamu ovu sezonu i svojim golom i svojom asistencijom je zaslužan da smo ušli u ligu prvaka. Šta ste očekivali?

    On je tu svoju plaću debelo isplatio. Ne plaću, ugovor je isplatio.
  • Dinamo Zagreb 2022./2023. - O svemu pomalo
    Špikić većinu vremena izgleda kao navijač koji je na nagradnoj igri dobio priliku igrati za Dinamo.Mali Zeus

    :rofl: :lol:
    Najbolji opis :fire:
  • Transferi - rasprave
    Zato sam i stavio smajlić :wink:
    Ali ostajem pri napisanom u drugom dijelu. To je po meni omalovažavanje tih senatora.
    Papastrumf

    Zato sam i ja stavio smajlić

    A jbg, klub gleda da se pojača i ide naprijed. Jel bi bilo manje omalovažavanje da smo Rijeci platili 4 milijuna i Drmiću dali 700 tisuća. Tako bi klub potrošio 5,4 milijuna, a ovako 2,4. Takav igrač sa tim brojkama tada na tržištu sigurno nije bio dostupan ispod 3 ili 4 milijuna.

    Općenito to ovaj ima ovoliko ovaj onoliko treba srezati u startu. Ja u svom poslu to nisam nikada dopuštao.
  • Transferi - rasprave
    Doslovno, uz prednjeg veznog, i Mišićeve pozicije, napadač nam je najnebitnija pozicija za tražiti pojačanja u ovom trenu.Klenx

    Je, ako želimo igrati kako smo igrali do sada, ali se očigledno želi igrati drugačije pa se traže i drugačiji napadači.
  • Transferi - rasprave
    Meni nije normalno da jedan Drmić dođe i dobije 60 ili 70% veću plaću od najzaslužnijih igrača za možda i najveće uspjehe u povijesti kluba (Ademi, Livaković, Petković).
    To nije u redu prema tim dečkima
    Papastrumf

    Znaš sam da su se i njima dizali ugovori i da to uopće ne bi bilo ni blizu tih 60 ili 70% koje spominješ.
  • Transferi - rasprave
    Došao je i Petko besplatno :smile:Papastrumf

    Došao kao lik koji godinu dana nije dao gol :grin:
  • Transferi - rasprave

    Ponavljam, Petković želi plaću u rangu najbolje plaćenih igrača Dinama, ali zato što misli da to zaslužuje, a ne zato što tu plaću ima Drmić.
  • Transferi - rasprave
    Ja apsolutno ne vjerujem da to ima nešto sa Drmićem. Drmić je došao kao slobodan igrač i kao drugi najbolji strijelac lige koji je zabijao kao na traci.

    Petko je jako inteligentan dečko i zna da igrači koji dođu besplatno u startu dobiju bolji ugovor.

    Petko se jednostavno smatra jednim od 2, 3 najbolja igrača Dinama i hoće ugovor u rangu tih najboljih igrača. To je meni realno i uvjeren sam da će se Dinamo lako s njim dogovoriti ako budu sigurni da im je potreban. Sigurno se neće oprostiti zbog 200 ili 300 tisuća eura.