Bruno Petković #9 - KAPETAN! Ovako galvanizirat ekipu iza jednog grafita, natpisa na nadvoznjaku je masterclass u rangu Cire. Ja sam slab na njega, ne samo da dijeli vrh najboljih strijelaca u Europi nego je i ostao. Lik je inteligentan, mangup, klasa, bit ce mi neopisivo zao kad ode iz kluba / u mirovinu. Znam, znam taj prokleti trg, ali meni perspektiva igraca i navijaca nikad nije bila ista..