Transferi - rasprave Pisalo se i kaj smo doveli tog malog Japanca koji ne zna gdje treba stajati na terenu pa eto ne po mojem misljenju vec po anketi zone je ispao 2. Najbolji igrac Dinama ove polusezone....jbg, i ja bi rađe igrace tipa Brekalo, Wagner, Grull, Despodovni slicni ali ocito da nema nikog sposobnog za odraditi takve transfere a i nema zelje ni hrabrosti ucinu neki rizik sa odstetama...bez rizika nema ni velikog profita...vidjet cemo...