Pa ne izgladamo ko momcad nikak! Bezz jebene energije opet! Oni nama rade presing na zadnju liniju a petko vuce momcad i kaze da idemo napred a on stoji na mjestu i ne radi pritisak u pm
a kao ostali su dobri, sredina ne postoji ali glavno da vam modus operandi srati po krilima. Ne igramo dobeo ko momcad! Ima tko da as na razini osim stopera?
frende nismo nista ponudili nego smo se zrebali odreci rate od 3,5mil eura da bi on dosao kod nas. U prijevodu nista ga ne bi platili nego ni se odrekli potrazivanja.