Realno, Slaven ce se grcevito boriti za ostanak.....Varazdin su pobjedili jer su imali vise srece nego pameti......i s igracem vise skoro cijelu temu....jako slab Slaven....
Kaj je meni bitno....nije na vi s loptom i nije stoper kojo ce samo napucat....nije tehnicki ekstra ali miran na lopti i u pasu...sve u svemu moramo se zahvaliti Miškoviću za McKennu....!
nije Mudri kriv...mislim da to nije tekma bila za njega...on je igrac koji ce kad imas posjed uci iz drugog plana i zabijati...nije on igrac koji ce donjeti posjed i biti za kontraski nogomet. Mudri je dobar igrac ali igrac za drugacije utakmice.
Kolaric totalno izgorio....ja sam mislio da ima potencijala kad je poceo suditi, ali ocito da on nem kvalitetu osim da nastavi kontinuitet losih hnl sudaca....