Comments

  • Ostali Sportovi
    Baseball u Americi prati oko 10% stanovništva (iza američkog nogometa i košarke), a svake godine brojka znatno opada. Čak će ga i nogomet prestići. Razlog je naravno mlađa populacija koja teži dinamičnijem sportu, a baseball je za mnoge totalna suprotnost. Utakmice traju i po 4 sata jer nema vremenskog roka, nema poluvremena, četvrtina...
    Baseball u sezoni ima čak 162 kola + playoff ako se izbori. To na neki način isto ubija neizvjesnost lige i borbu za doigravanje. Ugovori igrača se potpisuju i do 10 godina...
    Možda se igra čini kompliciranom, ali uz 2-3 utakmice sve se pohvata.
    Zato, kako kaže kolega iznad, baseball više teži taktičkom nadmudrivanju za razliku od današnje run and gun košarke gdje se napadi realiziraju u 8. sekundi napada i forsiranju trica. Neki dan na utakmici Zadra i Mege je ispucano 70 trica.

    U svakom slučaju Arena prenosi playoff baseball lige pa si dajte priliku, možda se kome i dopadne :grin:
  • Stadion Maksimir

    Ovaj put nisu prazna predizborna obećanja, možda stvarno ima istine u svemu.
  • Ostali Sportovi
    Jamesov mrki pogled na ceremoniji dodjeli prstenja Warriorsima za prošlosezonski naslov :rofl:
    n3bijzppreuqofdl.jpg
  • Hrvatski nogometni kup 2022./23.
    Danas na utakmici Dubrave i Gorice :lol:
    2vwwqtgk90ph38mj.jpg
    wnzbwh1k3wkrudef.jpg
    dbmtohlo5bqgxdrh.jpg
    xud72fafx1dtq9xw.jpg
  • Ostali Sportovi
    Ja sam navijač Guardiansa ili u najboljem slučaju za bilo koga tko igra protiv Yankeesa i Dodgera, dvije anjodvratnije ekipe na svijetuNavijač Dinama

    Ne mogu prožvakati te "Guardianse", za mene bili i ostali Indiansi. Znači večeras se gleda majstorica? Za Dodgerse se slažem, meni isto odvratna momčad. Toliki budget, najširi bullpen (još ako potpišu deGroma koji je FA), Robertsa na klupi ne mogu smislit. Yankeese čak i okej. Uživam kada po gradu (većinom djevojke) vidim šilterice sa njihovim grbom, a pola ih nema blagog pojma što drže na glavi... Ja sam više uz Red Soxe. Krcati Green Monster protiv Tigersa u playoffu 2013. kada su uzeli naslov...
    Nagovorio sam prijatelja koji je išao turistički u Boston da odgleda barem 1 utakmicu i rekao mi je kasnije da u životu nije gledao dosadniji i besmisleniji sport. A eto, nije za svakog.
  • KK Dinamo

    Pretpostavljam da misli na Facebook stranicu.
  • Ostali Sportovi
    Evo i za NBA fanove, a ima vas.Eduardo

    A nešto za baseball fanove? :victory:
    Pretpostavljam da sam jedini... Taman da s nekim prođem početak playoffa :grin:
  • KK Dinamo
    Sami su birali igrati tu ligu.Tundra86

    Ali ne i satnicu. Mega kod kuće uvijek ima termin u podne. Da je utakmica navečer vjerojatno bi sa Dinamom igrali u petak jer je već praksa da naši klubovi igraju dan za danom abu i domaće prvenstvo.
  • 1.HNL - 14.kolo - Hajduk Split - Dinamo Zagreb - 21.10.2022. - 18.00h, Poljud

    Nemoj tako, on već zna da će Pajač i "neprijatelj broj 1" navlačiti za njih :wink:
  • Tribine
    Le Classique
    PSG - Marseille
    iabon0wm77i8t7cj.jpg
    u993f53bd3xp219e.jpg
    kkw6l9fhgll4ogye.jpg

    Derbi Štokolma
    Djugardens - AIK
    gd0s9v4x6lgs0awa.jpg
    4q3ptosx4dderpat.jpg
    5y95hedb5ltdox74.jpg

    Hamburger Stadtderby
    St. Pauli - HSV
    ov26s770f2n4xzqs.jpg
    wcgo6a13cj5l0eii.jpg