Mene vise od poraza i tih 2-9 zasmetalo sto su igraci otisli u svlacionicu usred nase gromoglasne pjesme nakon tekme. Jos ih se zvalo natrag i nije se nitko ni okrenuo. Imate stajat tamo 2h ispred nas ako treba, nakon takve sramote pogotovo.
To znam i ja ovako, ali u trenutno velike poplave u Austriji i zbog toga su guzve. Ako netko bude isao sutra jednim ili drugim putem javite stanje (moze i u pm)
Ima li netko isplaniranu rutu putovanja cestom sutra, s obzirom na poplave? Imate li infoe koje ceste zaobići zbog istih? Je li možda bolji okolni put kroz Italiju?
Možda glupo pitanje, ali zanima me treba li još išta osim kupiti kartu preko ove stranice? treba li uz to biti i član Bayerna, ili kada je karta kupljena to je to?