Comments

  • Transferi - rasprave
    Ali to definitivno bolje od Pavića radi i najbolji u tome u HNL-urokikaciga

    Ha to stoji, mali ima 18 godina. Polako.
  • Transferi - rasprave
    Kada gledam Mišića kao da je uvijek između linija protivnika i naši stoperi mu mogu odigrati loptu.rokikaciga

    Eh, osobno to vidim kroz kontra. Često Mišketu (a on mi je najdraži igrač) predbacujem da se u izgradnji ne otkriva dovoljno. Kada lopta ide od golmana, na 20-30m od gola.
    No kako za mene Miške i kada nešto napravi loše krivica je onog drugog igrača, za to krivim stopere koji ne znaju i ne žele imalo riskirati pa je Miško odustao od otkrivanja. Đabe trčati kada će ju KTC ionak nabiti gore.

    Nevistić-Galešić-MMA bi trebali otkloniti taj problem, a trener konačno forsira izgranju igre. Ovu polusezonu možemo suditi Mišića i Pavića.
  • Nogometni Podcast
    Kvasina je na mjestu i zna/prati dosta. Šteta samo platforme na kojoj gostuje.
  • Transferi - rasprave
    Fabio igra sa uvučenim bekovima, maltene šesticama. Igrati će Franjić i šlus.
    Isto tako Selahi se neće dovoditi jer bi stvarno bilo blentavo zatvarati poziciju Paviću.

    Još Ivanušec i ajmo po novi naslov.
  • Transferi - rasprave
    Ima kavih friških info oko dolaska Ivanušeca?
    Po meni, puno ovisi o tome...
  • Transferi - rasprave
    Gdje se dijele komadi postotka Sučićevog transfera da i ja počnem navijati sa ovoliko žara da mi klub izgubi igrača?
    Strašno.
  • Transferi - rasprave
    Sjetimo se brojki Petkovića prije nego je došomodri7

    Nemre iznimka biti argument. Tako možemo probati sa bilo kojim napadačem, nema kriterija.
    No sretno nama sa novom crnom zvjeri.
  • Transferi - rasprave
    Ovaj info da raste nezadovoljstvo Marićem u klubu dosta govori.ElDorado

    Govori da Ničota čita Zonu i sažme opću vibru u "iz izvora bliskih klubu".
    I nije neka vijest.
  • Transferi - rasprave
    Kad Kanga ima volju i kad mu ide nema problema znjim. Ali jedna sitnica i more biti da odma podivlja. Pa u Herthe ga je bivsi trener Dardai moral odstraniti od ekipe. Nije bil spremen s pocetka. Na treningu je bil najsporiji , jos iza svih golmana. Onda je forsiral transfer u SAD al nije bile ponude. Kad su ga prebacili u drugu momcad , Kanga je odma isel po bolovanje. Imel je on i par dobrih tekmi za Herthu ali, nije lak karakter. Cak je Hertha imala v glave da ga do 2026 ostavi na tribine.Facke

    Zvuči kao Kapitalac.
  • Prijateljske - Pripremne Utakmice
    Nek stavi Pjacu u napad, Ivanušec na jednom krilu, Buki na drugom. Dobro je.
  • Prijateljske - Pripremne Utakmice
    Nije ova igra za Kuleta, kratka dodavanja i brzo reagiranje nisu njegov forte ali ...
    ...jesu Košćeviću. Šteta kaj nisu ljetne, duge pripreme.
  • Prijateljske - Pripremne Utakmice
    Joj kaj ga nije zavaljao sada....
  • Prijateljske - Pripremne Utakmice
    Ušli direktor i inspektor, odmah inkasacija.
    Srećom imamo rezervirane Recaro siceve za obojicu.

    Napredak u reposjedu, nije loše.
  • Prijateljske - Pripremne Utakmice
    A i opcenito lik maltretira Mmaeea.GeneralNapoleon

    Zna igrati crni.
  • Prijateljske - Pripremne Utakmice
    Sviđa mi se ovo rukometno pozicioniranje oko njihove linije. Trebati će još dosta uigravati kretanja ali na papiru bi moralo pasati našim veznjacima.
    Još da je tu neki agilni napadač....