Comments

  • 1.HNL 2025./2026.
    Ovaj Istrin Fredriksen je zanimljiv. Doslovno razbijao danski drugi rang.
    34 utakmice 14 golova, 11 asistencija
    Baš me zanima koliko će ta statistika vrijediti u našoj ligi.
  • 1.HNL 2025./2026.
    Dinamovi navijači nisu navikli čekati niti biti strpljivimlinchica
    Vrijeme je za stjecanje novih navika.

    Momčad neće biti maksimalno uigrana na početku, a mladi igrači će griješiti. To je neminovno.
    Tko se mentalno na to ne pripremi sada, bude bio na formumskim hlađenjima iz tjedna u tjedan.

    Olakotna nam je okolnost ta da je liga slaba, pa bi dosta momčadi trebali dobiti na mišiće.
  • Bivši Igrači & Treneri
    Ovaj je za razliku od Chelfija nekaj igrao u juniorima i to jako dobro.
  • Moreno Živković #15
    Položen ispit za Pyongyang PR. Čista petica.
  • Transferi - rasprave
    Jedna sezona u Comu: 3 ozljede i izlazni transfer?


    Daj Miereza, ovaj je velika kocka.
  • Mlađe Kategorije
    To sam i mislio.
  • Mlađe Kategorije
    Nek sam napiše otvoreno na kaj cilja pa možemo debatirati.
    Ovo khm khm u rukavicama... Kao da Bara skida ip adrese i čeka iza ugla.
    Opusti se dečko, nebu ti nitko ništ.

    Onaj drugi ionak ima dupli ili trodupli VPN, zaboravio sam već kaj je bilo.
    Pa ajmo dečki, činjenice, mišljenja i argumenti.
  • Mlađe Kategorije
    Naš problem je ovaj free (povjest transfera)u linkuEnco
    Koji je točno problem?
    Svake sezone hrpa klinaca dođe ili ode kroz doselekciju. Svi besplatno.

    Mali nije prošao selekciju u juniorima i ide dalje. Ne vidim problem?

    Daj napiši kaj stvarno misliš, ove kriptične porukice su naporne i djetinjaste.
  • Transferi - rasprave
    Ma sigurno je ali svi naši klubovi inzistiraju da mi pokrijemo ako ne svu , onda većinu plaće igraču.
    Što je i logično, nisu oni krivi kaj mi svakom tko zna pet na nozi dajemo više od 500k. Zakaj bi oni to pokrivali kada imaju nijansu slabijeg igrača kojeg plaćaju 50k.
  • Transferi - rasprave
    Topić + Lisica > Cordoba + Špikić
  • 1.HNL 2025./2026.
    Bome nije niti lako kontekstualizirati ove grafove. Iščitati da ali dobiti pravu sliku o igraču ....
  • Transferi - rasprave
    Ma nema šanse.
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    Dosta bolesnoElDorado
    Ma nije. Klikni na kanal. Svaki hrvatski malo talentiraniji klinac ima video.
  • Transferi - rasprave
    CV mu je jako dobar za slovenskog igračaPaggini
    Ne zvuči kao kompliment.

    Kekova procjena je da ne zadovoljava , a Petrović zadovoljava.
    Procjena trenera velikana Genoe, Empolia, Toulousea i Fenerbahcea je da ne zadovoljava.
    Da je on takva klasa, niti jedna od te dvije rečenice nebi stajale.
  • Transferi - rasprave
    Dajte ljudi ne budite smiješni, to se ne odbija.Paggini

    Kako ne?
    Ja ga nikada nisam gledao, nemam pojma uopće kakav je to igrač ali nabrzinu gledajući..

    Iz sezone u sezonu po posudbana. Nitko ga nije otkupio , a cijena od 2-3m nije neka za klubove poput Genoe i Toulousea.
    Sofa ocjene nastupa loše.
    Mjesto u rep Slovenije odavno izgubio, ispred njega Elšnik,Grezda Čerin ali i Rijekin Petrović odnedavno.
    Plaća sigurno nebi bila jeftina.

    Ima puno iskustva i to je jedino kaj vidim.