Transferi - rasprave Dajte ljudi ne budite smiješni, to se ne odbija. — Paggini
Kako ne?
Ja ga nikada nisam gledao, nemam pojma uopće kakav je to igrač ali nabrzinu gledajući..
Iz sezone u sezonu po posudbana. Nitko ga nije otkupio , a cijena od 2-3m nije neka za klubove poput Genoe i Toulousea.
Sofa ocjene nastupa loše.
Mjesto u rep Slovenije odavno izgubio, ispred njega Elšnik,Grezda Čerin ali i Rijekin Petrović odnedavno.
Plaća sigurno nebi bila jeftina.
Ima puno iskustva i to je jedino kaj vidim.