Vidović je klasa, njemu treba dati slobode na desetki i kreirat će nešto kao za gol danas. Zašto od dobre desetke raditi loše krilo?Stojković je klasa, njemu treba dati slobode na desetki i kreirat će nešto kao za gol danas. Zašto od dobre desetke raditi loše krilo? — Izet Hajrović
Mislim da ova utakmica danas pokazuje da Stojke i Vidović moraju igrati zajedno sa jednim od njih na desetci i da imaju slobodu se mjenjati za pozicije. — Dragon1Warrior123
njemu pozicija treba biti DEFANZIVNOG veznog, jer uvijek treba pokrivati prostor 20 metara od obrambenog i zatvarati taj prostor u defanzivnoj tranziciji. — Paggini
Bome si krivog našao za traženje da nam nova startna devetka bude sličnija Petku :rofl:I svi smo se naviknuli na Petka i njegove pete, laznjake i majstorije. — rokikaciga
Mogao bi se i suzdržati ovakvih komentara.Kulenovic mi je litmus test poznavanja nogometa. — rokikaciga
A kaj su napravili Misic, Ljubo i Mudri da ga stave u poziciju gdje moze odigrati takvu loptu ili pucati na gol? — rokikaciga
Ne kužim zašto Kule igra s tom ozljedom ruke? — Mr Anderson
https://youtu.be/2m_JjqvwgsE?feature=shared
Tu se ne vide njegove intervencije, ali vidi se da atleticove šanse nisu preko njega došle. — Maximo
Galesic i iskusniji lijevi stoper kao prva opcija
Jakir i Sergi prve zamjene — Paggini
To je jedno objašnjenje.pogotovo zadnju gdje je ušao kao 5. stoper onda je sve jasno. — BPAM
Čovjek igrače naziva nadimcima… … Mudri, Paco, Ljubo… — Joksi
