Comments

  • GNK Dinamo u UEFA Europa ligi 2025/26
    S kojim plasmanom bi bili zadovoljni, da je "realan"?

    Za mene osobno 4-3-1, sta bi moglo biti dovoljno za top 8.
    Slush

    To realan score? Kak?
    To bi bila najbolja euro sezona ikada, bez premca.
  • GNK Dinamo u UEFA Europa ligi 2025/26
    To znači, primjerice, da će Dinamu trebati sedam pobjeda u grupnoj fazi od osam utakmica, što je gotovo nemoguće. Plavi će tako svoje bodove morati tražiti u nokaut fazi. U Europskoj ligi ako si među prvih osam dobiješ šest bonus bodova, ukoliko si u šesnaest četiri, a među 24 dva. Kasnije se u eliminacijskom dijelu dijele dodatni bonusi za prolaske dalje.wolfgang14

    To naravno ne znači ovo kaj je index napisao, po običaju.
    7 pobjeda je prvo mjesto te samim time 14 + 6 (prvih 8) = 20 bodova
    Prošle sezone 8. Rangersi sa 4/2/2 su samo u grupnoj fazi po ovoj računici zaradili 16 bodova .
  • Tier list Dinamo 2025 v10
    Snaga pojedinaca / broj bodova
    Definitivno Cannavaro , nitko nije niti blizu.
  • UEFA Konferencijska Liga 2025./2026.
    Za Osijek mi nije jasno kako su prek noći postao takve luzercineHnlovac

    Kada su bili imalo relevantni?
  • Josip Mišić #27 - KAPETAN
    Ako ti je igrač drag : danas igrači igraju do 40te
    Ako ti igrač nije drag: mirovina sa 32
  • Transferi - rasprave
    Nadam se da je pisalo "plaćeni članak".
    Kupnjom McKenne Radeljić je zatvorena knjiga.
    To naravno neće zaustaviti Miškovića da koristi naše ime u svrhu pumpanja cijene.
  • Transferi - rasprave
    Nekak ne vjerujem da kolega cilja na to. Dalićeva poniznost je samo za kamere.
    Ima tu ziher nekaj konkretnije iza svega.
  • Transferi - rasprave
    dobro se zna zasto ga nije zvao.Os doc do sta

    Zašto?
  • UEFA Konferencijska Liga 2025./2026.
    Hahahaha
    Ima gdje gol ?
  • Transferi - rasprave
    nije miško problem nego 4 godine ugovoraKujtim Shalla

    , meni je on jednostavno umor za ociKujtim Shalla

    Ajd ne laži.
  • Josip Mišić #27 - KAPETAN
    MVP od kada je ušao u prvih 11.
    Sasvim zasluženo.
  • Transferi - rasprave
    Eto ga, sada je i Miško problem.
    JHebo vas Selahi i agresivne šestice.
  • Bivši Igrači & Treneri
    Koliko je inteligentan vidjeli smo na terenu tada. Ubijao me svojim odlukama.
    Sretna je ekipa kojoj je Špika pojam za slabe odluke. Znači da ovog nisu gledali.
    Špika je Einstein za Lucha,
  • Transferi - rasprave
    Daj mi natrag kvalifikacije. Tko će ovu sušu tekmi izdržat?!
  • Trener - Mario Kovačević
    posjed.png
    lijepo ste nam ovo vizualizirali kolegaCrni86
    Lijepo je to Kova složio, a i igrači pohvatali.
    -držanje širine Lisice i Vinlofa
    - tri iza za sprečavanje lagane tranzicije, desni bek povučen (savšeno za RPG/Valinčića)
    -box midfield
    - dupli pivot u Mišiću i Villaru za kontrolu lopte
    - Ljubičić slobodnija rola za ulaske iz drugog plana
    -napadač na poziciji napadača

    -i na kraju, da si je sam Vidović sanjao poziciju , teško da bi bolje zamislio. U lijevom međuprostoru, a oko njega (ulaskom Belje u postavu) sve iznadprosječno kombinatorni igrači.
    Ovo će biti njegova sezona.

    Tko god je imao skepse oko Kove, može odahnuti. Ne znam jesam li ikada gledao dinamo koji ima više smisla na terenu.