Comments

  • Transferi - rasprave
    Naravno da bi, bez dileme.
    No svako zlo za neko dobro, možda onda Zvone nebi došao.

    Nek se Livi sada vrati sa ekskurzije u Tursku pa imamo i ovce i novce.
  • Transferi - rasprave
    Onaj spokoj koji smo vjerujem svi osjećali kada dolazi velika europska tekma i znaš da će ti napraviti nekoliko izglednih prilika ALI imaš iza Livakovića koji će većinu toga skinuti, nema cijene.

    Uistinu se nismo nikoga bojali. Naprijed uvijek imamo igrače koji će nekaj iskombinirati, a ako Livi ima svoj dan gol je zaključan. Pa ti pokaži da si bolji.
  • Transferi - rasprave
    Koja bi to snaga od momčadi bila. Livi, vrati se doma!
  • Transferi - rasprave
    Svake godine je ista priča na pocetku sezone - "mislim da ga ne bi trebali prodati" i onda lik odigra prvih 20 minutaPaggini

    Rekao bih da ...
    "drumroll"
    ...ima nešto u njemu.
  • Transferi - rasprave
    Samo da nisu nekakve posudbe uz opciju itd.
    Solarno plaćanje molim.
  • HNL - 3. kolo - Rijeka vs. Dinamo Zagreb - 16.08.2025. - 21:00h, Stadion Rujevica
    Broj izgubljenih posjeda je jedino relevantan ako ga se upari sa ukupnim brojem dodira..

    Napač u nekom bunkeru protiv Citya može ne dobiti niti jednu loptu, završiti će sa nula izgubljenih posjeda.
  • Luka Stojković #7
    To možemo zahvaliti našoj bivšoj devetkiCrusades

    .. i nemojmo zaboraviti, kapetanu.
  • Transferi - rasprave
    U HNLu sae , čast iznimkama, ne igra moderan nogomet.
    Vidiš da niti ljudi koji rade unutra ne kuže.
  • Transferi - rasprave
    Jagušić, menadžeri (malog ne zastupa samo Škegro nego i Rajko Momčilović) i obitelj su donijeli odluku da se mali razvija na desetki,Haza
    Suludo.
    Prva stvar koju bih kao trener promijenio je sustav u 433. Pa ti menđeričiću, donosi odluke.

    Ajd sada ću baš obratiti pozornost na Slavenovim tekmama. Mali uvijek nadire polu desno.
    Tipično za osmicu.

    E al , desetke su češće u situacijama za g/a. Bolja statistika pa će te i takva nula od preprodavača djece prodat.

    Kak mene takva ekipa raspizdi...
  • Mlađe Kategorije
    RajićNiko1986

    Antonio Rajić, golman?
    :ok: :up:
  • Transferi - rasprave
    Za pretpostaviti sa velikom dozom sigurnosti da Jagušić završetkom idućeg ljetog prijelaznog roka neće biti u Slavenu ne treba kristalna kugla niti insajderska informacija.

    Mali ima kvalitetu i veliki potencijal. Nismo mi jedini koji to vidimo.
  • HNL - 3. kolo - Rijeka vs. Dinamo Zagreb - 16.08.2025. - 21:00h, Stadion Rujevica
    Kakve veze ima uigravanje ekipe sa tim što Villar kasni sa svakim dodavanjem par sekundi.Noel

    Više vremena >više usvojenih automatizama> brže raspoznavanje situacije> manje razmišljanja i carinjenja lopte
  • 1.HNL 2025./2026.
    A mi, Rijeka?
  • Transferi - rasprave
    ako mali nije htio sad u dinamo, onda ne treba ni sljedeće sezone. igrač koji odbije dinamo, može daljeNKDZ86

    Hvalili smo Gvardiolovu odluku da ne ode u Leeds. Koja je fundamentalna razlika?
    Jagušić danas nije spreman uzeti poziciju u prvih 11 dinama. Već za 6 mjeseci bi mogao biti.

    Oko Stojkovića se lope koplja pa bi ljudi izbacili Villara da mali igra.
    Da bi još igrao i Jagušić, bilo bi potrebno izbaciti Ljubičića.

    Na kaj bi to onda ličilo? Miško i osam klinaca oko njega. Pa kada bodovi krenu odlaziti na sve strane, lupaj po Zvoni.
    Ne , hvala.
  • 1.HNL 2025./2026.
    Da je ta situacija bila na 0:0 i 11 na 11 , analiza tog Tenđere bi bila potpuno suprotna.

    Taj lik je jedan od tovarskih oruđa za pritisak. Nikakav kredibilitet nema , niti mu ga treba davati.

    Redikul s juga, tako ga tretirati. Nebitan.