Transferi - rasprave Stalno se povlači teza da smo premladi. Kad pogledamo najjači sastav kojem se nadamo Nevistić, Rile, kapitalac, Šutalo/Perić, Mika/Ljubičić, Mišić, Ljubo/Bulat/Kačavenda, Stojković, Baturina, Špikić, Petko, imamo 2 ili 3 igrača koji imaju pravo nastupa za u21 u prvih 11. U 2 senzacionalne sezone u EL pod Nenom i mamićem smo u prvih 11 imali Olma i Moru/Šunjića/Gojaka (tu je i Livi) pod Nenom i Jolea, Majera i Ivanušeca (tu je i Jakić) pod mamićem.
Ono što hoću reći je da ako je trener dobar, ta mladost nije problem. Kačavendi i Bulatu je ovo 3. sezona seniorskog nogometa. Stojković je pokazao protiv Sparte da, da prostite, ne jebe živu silu. Vidović ima iskustvo standardnog igranja Eredivisie s 19 godina u solidnom klubu. Tovari koje neki previše respektiraju imaju u prvih 11 Pukštasa i Sigura koji s našim mladim igračima ne mogu u istu rečenicu.
Jakir je s 14 drugoligaških igrača napravio odličan rezultat u prvoj sezoni HNLa. S 2, 3 najbolja hrvatska mlada igrača i Riletom, stoperom-kapitalcem, Šutalom, Mišićem, Ljubom i nadam se Petkom naslov ne bi smio doći u pitanje.