Zanimljivo je spomenuti s druge strane da je ovo skoro najgledanija sezona HNL-a od formiranja lige. Mislim da je samo jednom ili dvaput prosjek bio iznad 4.000 početkom 90-ih što je i vrlo upitno s obzirom na nepostojanje službenih brojača.
U ovom trenutku je prosjek HNL-a 3.877 gledatelja.
Zagi vjeruj mi. Ja sam Šarana gledao bar 30 puta. Jedno te isto u svih 30 utakmica. Frizurica, lagani trkić, pokušavanje finti, i sve u svemu učinak nula. Bez krvi, bez muda. Nema tu ničega prika moj. Te fore iz kadetskih dana kad si okrenuno dva klinca s lijeve na desno zaboravi. Aorist.
Bojim se da je priča s tim dečkom što se tiče Dinama završila. Nije on ni za Varaždin, a kamoli za nas. Jednostavno mlako, nezainteresirano, nonšalantno. Sve predispozicije ima da bude promašaj kao Halil i Ćorić. Samo što se ovaj neće nigdje ni prodati jer više nema guranja igrača iznad Dinama. Realnost mu je druga liga.