Dinamo Zagreb 2018./2019. - O svemu pomalo... To s ugovorima se radi i zbog toga što si onda pod obavezom i u novom klubu u tom periodu. A iskreno Cavalera meni se ovo što vi ovdje radite više sviđa nego onaj forum. Kad bi skupili sve ljude ovdje to bi bilo skroz ok. Ajde ti sad meni reci što da ja radim s onim upisima danas. Nisu za baniranje jer niko na kraju nikog ne vrijeđa, ali su isto tako totalno smeće.