Nogometni dresovi Ja nisam nikad krenuo u neku vrstu kolekcionarstva, sad mi je malo žao, ali opet sigurno da ni sad neću, radije trošim lovu na tekme onda. Imam u ormaru osim naših, repkin, BVB, Aston Villu. I jednu prekrasnu šarenu od Gabriela Batistute, mog omiljenog centarfora.
Dobro, cimaju me Irski ili Celticov, to ću riješiti vjerojatno.