Comments

  • Bojan Knežević
    To smo sve rekli sto puta. Mene zanima kako izgledaju danas ugovori tj. kako klub može u budućnosti odbraniti svoje interese vezano uz brand omladinske škole koji je stvoren? Naravno, postoji opcija modela Rijeke, da digneš ruke od škole i direktnim dogovorom sa managerima dovodiš gotove igrače. Dakle, ako ostajemo kod prvog modela tko će braniti interese kluba i autonomnost odlučivanja, koji su dokazano na hajdukovom primjeru 100% promašeni. Dakle, sve je mito i korupcija, pogodovanje pojedincima i direktna šteta klubu. Jel kužiš ti o kojem ja kompleksnom pitanju govorim?
  • Bojan Knežević
    Znamo li mi to? Tj. znamo da je to radio s Duduom i mnogima na početku. Kakva je sad praksa, i kakva je praksa kod drugih managera. Ja bih volio vidjeti jedan takav ugovor. Pričamo 15 godina o tome, nisam vidio niti jedan ugovor između igrača i managera. Da se razumijemo bilo kojeg igrača i bilo kojeg managera. Gurnimo Mamića po strani malo.
  • Bojan Knežević
    Ja ti više nikom ništa ne vjerujem. Pa tko garantira ravnopravnost 30 dečkića od 16 godina koje na tribini gleda 30 krvoločnih managera i svatko je vlasnik jednog ili dvojice. Tko garantira neovisnost trenera, pomoćnika, struke u klubu. Još zera mi fali da zaključim kako je jedan manager ala Mamić sa monopolom najbolje što se za klub može dogoditi. Pa zašto su naši klubovi zečje jebalište, upravo zbog ovakvih stvari, jer su svi bitniji od kluba, i manageri, i igrači, i treneri, pomoćnici, struka koji su podmićeni od managera i roditelja. Zašto tovari imaju sranja cijelo vrijeme s managerima i igračima, jer nema tko stati tome na kraj. I zato opet ponavljam, privatizacija i fajrunt, neka se zna tko je gazda tj. tko lupa šakom o stol i naručuje wc papir, spajalice i Hasiće.
  • Bojan Knežević
    Ali kad smo već kod tog bauka potpisivanja za Mamića, koja je točno razlika da li potpisuješ s njim ili s nekim Đurom ili Perom kao managerom? Za igrača, za klub? Pa tovari ove godine imaju veći rashod provizija od plaća. To je sve skupa jedna jebena igra. Dojma sam da se danas nogomet i igra zbog tih jebenih managera.
  • Bojan Knežević
    To su sve teške muljaže da. Činjenica je da je mali dobivao jebenu lovu ispod stola cijelo vrijeme. Od Mamića. Tako da priča kako nije htio potpisati za Mamića djeluje suludo.
  • Dani Olmo
    Samo Dinamo braćo, tko šljivi sve druge. Pratim ja tu i tamo neke momčadi i simpatiziram, ali Dinamo je na prvih 100 mjesta liste mojeg interesa.
  • Zanimljivosti & Aktualnosti iz Svijeta Nogometa
    Jebote, Prosinečki zove Ibričića, a preskače Hajrovića i Dilavera.
  • Bivši Igrači & Treneri
    Žao mi je Hillala jer on i Ademi su legende kluba u posljednjem desetljeću, ali kao da mu je sudbina rekla "trebao si ostati u Zagrebu".
  • Bojan Knežević
    To nije točno. On ima deal s Mamićem. Ovaj ga je čak plaćao djelomično iz svog džepa, mimo dinamovog računa. Ne znam od kuda ti ovaj info.
  • Dinamo Zagreb 2018./2019. - O svemu pomalo...
    Sve je to sranje. Pa mali je bio guran izvan svake normalne mjere i imao 10 puta bolji status od svih. Ne vjerujem nikom ništa koliko pod nokat stane.

    Znači imao je sve, nuđeno mu je sve, i onda ga puste džabe. Jebo te Sunce pa jel ti ljudi uopće slušaju sebe što pričaju.
  • Bojan Knežević
    A gle nogometaši su ljudi kao i svi mi. Poznajem malog i njegovu obitelj. Nije on zločest, ali slab je karakter, inteligenciju neću spominjati.
  • TRENER - Nenad Bjelica
    Dosege Bjelice ćemo ocjenjivati na kraju dana. Ono što je sigurno da Dinamo nakon 15 godina igra nogomet, vrijednost svih igrača raste, imamo rezultat, imamo sve pod ovim trenerom. Doći će i loši dani, vidjet ćemo kakva će njegova reakcija biti u tom trenutku. Čovjeka se najbolje ocijeni kad je loše, a ne kad je dobro.
  • Bojan Knežević
    Dakle red je i ovdje spomenuti. Bojan je prošli tjedan postao otac, dobio je kćerkicu imenom Lea.
    Danas je zabio dva gola, malo ga je krenulo konačno. Ima on veliki problem ipak, zbog kojeg se bojim da igrača od njega biti neće.
  • Dinamo II (2014.-2022.)
    Inače Bojan je prošli petak postao tata, dobio je kćerkicu. Eto lijepo je to proslavio, iako je degradiran u drugu momčad. Možda se trgne.