Dinamo Zagreb 2018./2019. - O svemu pomalo... Ja čak ni ne razmišljam o tome jesmo li za EL ili LP, meni je više stalo da momčad ima fizionomiju i karakter, a ne kao prošlih godina da se raspada ko kruh star 5 dana pri prvom jačem protivničkom napadu. Hoću borbu, hoću rat, hoću krvave poglede, hoću uklizavanje, hoću laktove, hoću ne gubljenje nade, a ne letargiju, kurcobolju, i izgubljene poglede nakon 20 minute. Pa za koju razinu dovoljno bilo, nek bude, makar bila borba za opstanak u HNLu.