"Moramo svi biti sretni što smo u takvom velikom klubu to je naš privilegij. Dinamo nije samo najveći klub u Hrvatskoj, već u ovom dijelu Europe. Ako hoćete i - šire. Nositi Dinamov dres mora biti izazov za svakog našeg igrača neovisno igra li se HNL, Kup ili europska utakmica. Tu ozbiljnost uvijek zahtijevam od igrača. I kad matematički osvojimo prvenstvo, tražit ću to isto."
Nenad Bjelica :clap:
Čovjek me svaki dan sve više oduševljava. Potpisao bih ga na 10 godina.