Dinamo II (2014.-2022.) trener Sotona:
"Crveni karton nas je ubio. Preuzimali smo dominaciju i vjerojatno bi preuzeli vodstvo do kraja prvog poluvremena. Dinamo nije Villarreal, to je močad s jednim ili dva kvalitetna igrača i taman smo počeli preuzimati kontrolu."
"Razočaravajuće je ne samo zbog rezultata ili sudačkih odluka. Na ovoj razini govorimo o razvoju, želite napraviti stvari na pravi način, čak i iz perspektive suca, ovako ostaje upitnik. To može uništiti karijeru igračima i budućnost u klubovima."
I ovi Englezi s juga imaju kmečajuće navike kao i naši. :rofl: