ŠDD ili udruga građana? Ja pokušavam izići iz okvira Dinama da tako kažem. Većina nas barem ovdje na forumu zagovara udrugu, a mi u isto vrijeme nemamo niti jednu pravu udrugu koja vodi vrhunski klub u Hrvatskoj. Ili su privatni, ili hibridi, ili devijacije tj. kvazi udruge. Dakle, razgovaram općenito o sustavu tj. koji pokazuje bolje rezultate. Na žalost kod nas zakonska regulativa u sportu nije dobro postavljena ni definirana 28 godina nakon ostvarenja samostalnosti.